Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na apel

Zaproszenie na apel

Zaproszenie na apel

Starosta Dąbrowski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej oraz Proboszcz Parafii p.w. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają na patriotyczny apel poległych, który odbędzie się 3 sierpnia br. o godzinie 17.00 na dąbrowskim Cmentarzu Parafialnym przed pomnikiem lotników Halifaxa JP-276A.

Podczas apelu zostanie uczczona pamięć wszystkich ofiar wojny w 70. Rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego oraz pamięć 7-osobowej załogi alianckiego bombowca Halifax, który został zestrzelony nad naszym miastem w nocy z 4/5 sierpnia 1944 r.

Serdecznie wszystkich zapraszamy na tę uroczystość. 

Starosta Dąbrowski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej oraz Proboszcz Parafii p.w. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają na patriotyczny apel poległych, który odbędzie się 3 sierpnia br. o godzinie 17.00 na dąbrowskim Cmentarzu Parafialnym przed pomnikiem lotników Halifaxa JP-276A. Podczas apelu zostanie uczczona pamięć wszystkich ofiar wojny w 70. Rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego oraz pamięć 7-osobowej załogi alianckiego bombowca Halifax, który został zestrzelony nad naszym miastem w nocy z 4/5 sierpnia 1944 r. Serdecznie wszystkich zapraszamy na tę uroczystość. 
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG