Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na bezpłatne badania słuchu w C.H. „DĄBROWIAK”

Zaproszenie na bezpłatne badania słuchu w C.H. „DĄBROWIAK”

Zaproszenie na bezpłatne badania słuchu w C.H. „DĄBROWIAK”

W dniu 9 oraz 11 stycznia 2019 roku, w godzinach od 9.30 do 12.30 w Centrum Handlowym „DĄBROWIAK” w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. generała Henryka Sucharskiego 7, w ramach „Ogólnopolskiego programu profilaktyki narządu słuchu” firma MARMED będzie realizowała bezpłatne testy słuchu. Celem akcji jest podniesienie świadomości społeczeństwa o profilaktyce słuchu, natomiast badania są pierwszym i najważniejszym krokiem do zapobiegania i wczesnego wykrywania ubytków narządu słuchu.

„Słuch to jeden z najważniejszych receptorów odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Niestety, wraz z wiekiem ulega on naturalnemu, stopniowemu i długotrwałemu procesowi osłabienia. Jego uszczerbek jest procesem nieodwracalnym i niemożliwym do zoperowania. Dlatego warto regularnie badać słuch niezależnie od wieku. Dzisiejsza technika daje nam wiele możliwości pozwalających na pozostanie w świetnym kontakcie ze światem dźwięków tak, abyśmy mogli żyć i w pełni z życia korzystać.” – mówią przedstawiciele firmy MARMED, która w ciągu blisko 30 lat swojej działalności przebadała ponad 35 tysięcy osób.

Firma MARMED serdecznie zaprasza w najbliższą środę i piątek do odwiedzenia ich stoiska w Centrum Handlowym „DĄBROWIAK”, gdzie wykonywane będą bezpłatne testy słuchu. Przesiewowe badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne, może mu się poddać każdy, bez skierowań czy rejestracji.  Po odbytym badaniu można będzie uzyskać bezpłatną interpretację wyniku oraz otrzymać konkretne informacje na temat możliwości pomocy dla osób, u których wykryto ubytki słuchu. Specjaliści udzielą również niezbędnych informacji na temat słyszenia oraz profilaktyki słuchu.

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.marmed.pl

W dniu 9 oraz 11 stycznia 2019 roku, w godzinach od 9.30 do 12.30 w Centrum Handlowym „DĄBROWIAK” w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. generała Henryka Sucharskiego 7, w ramach „Ogólnopolskiego programu profilaktyki narządu słuchu” firma MARMED będzie realizowała bezpłatne testy słuchu. Celem akcji jest podniesienie świadomości społeczeństwa o profilaktyce słuchu, natomiast badania są pierwszym i najważniejszym krokiem do zapobiegania i wczesnego wykrywania ubytków narządu słuchu. „Słuch to jeden z najważniejszych receptorów odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Niestety, wraz z wiekiem ulega on naturalnemu, stopniowemu i długotrwałemu procesowi osłabienia. Jego uszczerbek jest procesem nieodwracalnym i niemożliwym do zoperowania. Dlatego warto regularnie badać słuch niezależnie od wieku. Dzisiejsza technika daje nam wiele możliwości pozwalających na pozostanie w świetnym kontakcie ze światem dźwięków tak, abyśmy mogli żyć i w pełni z życia korzystać.” – mówią przedstawiciele firmy MARMED, która w ciągu blisko 30 lat swojej działalności przebadała ponad 35 tysięcy osób. Firma MARMED serdecznie zaprasza w najbliższą środę i piątek do odwiedzenia ich stoiska w Centrum Handlowym „DĄBROWIAK”, gdzie wykonywane będą bezpłatne testy słuchu. Przesiewowe badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne, może mu się poddać każdy, bez skierowań czy rejestracji.  Po odbytym badaniu można będzie uzyskać bezpłatną interpretację wyniku oraz otrzymać konkretne informacje na temat możliwości pomocy dla osób, u których wykryto ubytki słuchu. Specjaliści udzielą również niezbędnych informacji na temat słyszenia oraz profilaktyki słuchu. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.marmed.pl