Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na bezpłatne szkolenie z zakresu energii odnawialnej

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie z zakresu energii odnawialnej

Szanowni Państwo,

Miło nam zaprosić Państwa do udziału w szkoleniu pt.: „Energia odnawialna – transfer wiedzy i technologii dla regionalnych strategii innowacyjnych", które rozpocznie się w dniu 28.09.06 r. (czwartek) o godz. 10.00 w budynku Inkubatora Przedsiębiorczości w Szczucinie, przy ul. Witosa 7.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Szkolenie przeznaczone jest dla burmistrzów, wójtów i pracowników urzędów miast
i gmin powiatu dąbrowskiego odpowiedzialnych za inwestycje z zakresu energii odnawialnych i ochrony środowiska oraz dla przedstawicieli przedsiębiorstw z branży energetyki odnawialnej.

Pragniemy zachęcić samorządy do zacieśnienia współpracy z przedsiębiorcami w celu rozwoju energetyki odnawialnej w województwie małopolskim.

Program szkolenia obejmuje 7 wykładów dotyczących możliwości wykorzystania energii wiatrowej, słonecznej, wodnej, geotermalnej, biomasy w Małopolsce, możliwości finansowania inwestycji oraz przykładów zrealizowanych przedsięwzięć i technologii innowacyjnych.

Wykłady poprowadzą eksperci z Akademii Górniczo – Hutniczej, Polskiej Akademii Nauk oraz specjaliści z dziedziny energetyki odnawialnej z dużym doświadczeniem inwestycyjnym.

Szkolenie to jest częścią projektu pt.: „Energia odnawialna – transfer wiedzy i technologii dla regionalnych strategii innowacyjnych", które obejmuje m.in. przeprowadzenie 22 szkoleń we wszystkich powiatach województwa małopolskiego, stworzenie internetowej bazy danych z zakresu energetyki odnawialnej, wydanie poradnika przeznaczonego dla sektora prywatnego oraz przeprowadzenie 6 miesięcznych staży dla absolwentów uczelni małopolskich.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa.

Pliki do pobrania:

KARTA ZGŁOSZENIA

PROGRAM SZKOLENIA

Źródło: STOWARZYSZENIE GMIN POLSKA SIEĆ „ENERGIE CITÉS"

Szanowni Państwo, Miło nam zaprosić Państwa do udziału w szkoleniu pt.: „Energia odnawialna – transfer wiedzy i technologii dla regionalnych strategii innowacyjnych", które rozpocznie się w dniu 28.09.06 r. (czwartek) o godz. 10.00 w budynku Inkubatora Przedsiębiorczości w Szczucinie, przy ul. Witosa 7. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Szkolenie przeznaczone jest dla burmistrzów, wójtów i pracowników urzędów miasti gmin powiatu dąbrowskiego odpowiedzialnych za inwestycje z zakresu energii odnawialnych i ochrony środowiska oraz dla przedstawicieli przedsiębiorstw z branży energetyki odnawialnej. Pragniemy zachęcić samorządy do zacieśnienia współpracy z przedsiębiorcami w celu rozwoju energetyki odnawialnej w województwie małopolskim. Program szkolenia obejmuje 7 wykładów dotyczących możliwości wykorzystania energii wiatrowej, słonecznej, wodnej, geotermalnej, biomasy w Małopolsce, możliwości finansowania inwestycji oraz przykładów zrealizowanych przedsięwzięć i technologii innowacyjnych. Wykłady poprowadzą eksperci z Akademii Górniczo – Hutniczej, Polskiej Akademii Nauk oraz specjaliści z dziedziny energetyki odnawialnej z dużym doświadczeniem inwestycyjnym. Szkolenie to jest częścią projektu pt.: „Energia odnawialna – transfer wiedzy i technologii dla regionalnych strategii innowacyjnych", które obejmuje m.in. przeprowadzenie 22 szkoleń we wszystkich powiatach województwa małopolskiego, stworzenie internetowej bazy danych z zakresu energetyki odnawialnej, wydanie poradnika przeznaczonego dla sektora prywatnego oraz przeprowadzenie 6 miesięcznych staży dla absolwentów uczelni małopolskich. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Pliki do pobrania: KARTA ZGŁOSZENIA PROGRAM SZKOLENIA Źródło: STOWARZYSZENIE GMIN POLSKA SIEĆ „ENERGIE CITÉS"