Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na bezpłatne „Warsztaty Zdrowia dla Kobiet”

Zaproszenie na bezpłatne „Warsztaty Zdrowia dla Kobiet”

Zaproszenie na bezpłatne „Warsztaty Zdrowia dla Kobiet”

 

Centrum Medyczne Maszachaba wraz z partnerami: Centrum Medycznym SKOPIA i Stowarzyszeniem Kobiet z Problemami Onkologicznymi „Amazonka” Krzeszowice serdecznie zapraszają Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne spotkania zdrowotne „Warsztaty Zdrowia dla Kobiet”, które odbędą się:

  • 7 maja 2018 r. (poniedziałek) w Bolesławiu – w świetlicy budynku Gminnej Biblioteki Publicznej, Bolesław 129 (rozpoczęcie spotkania o godz.14.30)
  • 8 maja 2018 r. (wtorek) w Mędrzechowie - Remiza OSP, Mędrzechów 437 (rozpoczęcie spotkania o godz.14.30)
  • 9 maja 2018 r. (środa) w Radgoszczy - Remiza OSP, ul. W. Witosa 24 (rozpoczęcie spotkania o godz.14.30).

Spotkania będą przeprowadzone w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich „Kształtowanie świadomości zdrowotnej kobiet w wieku 50 - 69 lat w zakresie profilaktyki raka piersi” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Celem projektu jest zwiększenie poziomu uczestnictwa osób w wieku aktywności zawodowej w programach zdrowotnych.

Wsparcie projektu kierowane jest do kobiet w wieku 50-69 lat, zamieszkałych lub pracujących, lub uczących się w województwie małopolskim, objętych Krajowym Programem Profilaktyki Raka Piersi, które nie wykonywały mammografii w ciągu ostatnich 24 miesięcy.

W programie:

  • wykłady na temat profilaktyki nowotworowej: lekarza, położnej
  • wykład na temat zdrowych nawyków żywieniowych
  • nauka techniki samobadania piersi na fantomach
  • projekcja krótkich filmów o tematyce dotyczącej profilaktyki raka piersi
  • instruktaż pierwszej pomocy przedmedycznej.

Uwaga! Uczestniczki spotkania będą mogły wykonać bezpłatnie: badanie mammograficzne, badanie USG tarczycy, badanie analizy składu ciała, pomiar ciśnienia krwi.

Dla wszystkich uczestniczek przewidziane są zimne i ciepłe przekąski, napoje.

Dodatkowo organizatorzy zapewniają bezpłatnie: zabezpieczenie opieki nad osobami niesamodzielnymi, które są pod opieką uczestniczki spotkania, udogodnienia dla niepełnosprawnych.

Uczestniczkom wykonującym badania mammograficzne zwracane będą koszty niezbędnego dojazdu na badania i z powrotem.

Spotkanie zakończy rozdanie materiałów edukacyjnych, certyfikatu uczestnictwa i kalendarza.

WAŻNE: Udział w spotkaniach i badaniach jest bezpłatny! Organizatorzy informują, że podczas spotkanie nie pobierają żadnych opłat i nie ofertują kupna żadnych produktów.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu i badaniach proszone są o zgłoszenie uczestnictwa (ilość miejsc ograniczona): 12 633 02 18 lub 503 777 651

Projekt: „Kształtowanie świadomości zdrowotnej kobiet w wieku 50-69 lat w zakresie profilaktyki raka piersi” współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 8 Oś Priorytetowa Rynek pracy, Działanie 8.6 Wsparcie na rzecz wydłużenia aktywności zawodowej, Poddziałanie 8.6.2 Programy zdrowotne, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

  Centrum Medyczne Maszachaba wraz z partnerami: Centrum Medycznym SKOPIA i Stowarzyszeniem Kobiet z Problemami Onkologicznymi „Amazonka” Krzeszowice serdecznie zapraszają Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne spotkania zdrowotne „Warsztaty Zdrowia dla Kobiet”, które odbędą się: 7 maja 2018 r. (poniedziałek) w Bolesławiu – w świetlicy budynku Gminnej Biblioteki Publicznej, Bolesław 129 (rozpoczęcie spotkania o godz.14.30) 8 maja 2018 r. (wtorek) w Mędrzechowie - Remiza OSP, Mędrzechów 437 (rozpoczęcie spotkania o godz.14.30) 9 maja 2018 r. (środa) w Radgoszczy - Remiza OSP, ul. W. Witosa 24 (rozpoczęcie spotkania o godz.14.30). Spotkania będą przeprowadzone w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich „Kształtowanie świadomości zdrowotnej kobiet w wieku 50 - 69 lat w zakresie profilaktyki raka piersi” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Celem projektu jest zwiększenie poziomu uczestnictwa osób w wieku aktywności zawodowej w programach zdrowotnych. Wsparcie projektu kierowane jest do kobiet w wieku 50-69 lat, zamieszkałych lub pracujących, lub uczących się w województwie małopolskim, objętych Krajowym Programem Profilaktyki Raka Piersi, które nie wykonywały mammografii w ciągu ostatnich 24 miesięcy. W programie: wykłady na temat profilaktyki nowotworowej: lekarza, położnej wykład na temat zdrowych nawyków żywieniowych nauka techniki samobadania piersi na fantomach projekcja krótkich filmów o tematyce dotyczącej profilaktyki raka piersi instruktaż pierwszej pomocy przedmedycznej. Uwaga! Uczestniczki spotkania będą mogły wykonać bezpłatnie: badanie mammograficzne, badanie USG tarczycy, badanie analizy składu ciała, pomiar ciśnienia krwi. Dla wszystkich uczestniczek przewidziane są zimne i ciepłe przekąski, napoje. Dodatkowo organizatorzy zapewniają bezpłatnie: zabezpieczenie opieki nad osobami niesamodzielnymi, które są pod opieką uczestniczki spotkania, udogodnienia dla niepełnosprawnych. Uczestniczkom wykonującym badania mammograficzne zwracane będą koszty niezbędnego dojazdu na badania i z powrotem. Spotkanie zakończy rozdanie materiałów edukacyjnych, certyfikatu uczestnictwa i kalendarza. WAŻNE: Udział w spotkaniach i badaniach jest bezpłatny! Organizatorzy informują, że podczas spotkanie nie pobierają żadnych opłat i nie ofertują kupna żadnych produktów. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu i badaniach proszone są o zgłoszenie uczestnictwa (ilość miejsc ograniczona): 12 633 02 18 lub 503 777 651 Projekt: „Kształtowanie świadomości zdrowotnej kobiet w wieku 50-69 lat w zakresie profilaktyki raka piersi” współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 8 Oś Priorytetowa Rynek pracy, Działanie 8.6 Wsparcie na rzecz wydłużenia aktywności zawodowej, Poddziałanie 8.6.2 Programy zdrowotne, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.