Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na Festyn Charytatywny

Zaproszenie na Festyn Charytatywny

Zaproszenie na Festyn Charytatywny

Zarząd Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń” w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza na Festyn Charytatywny, który odbędzie się 3 października 2021 roku o godz. 12:00 na terenie  Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Tarnowskiej (przy ul. Sportowej 4).

Wszystkie zakupione losy podczas festynu wezmą udział w losowaniu wartościowych i atrakcyjnych nagród. Wśród nich jest również Nagroda ufundowana przez Starostę Dąbrowskiego Lesława Wieczorka. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup busa do przewozu osób niepełnosprawnych.

W programie między innymi: bryczki, dmuchańce, pokaz Grupy Motocyklowej "Powiśle" gry, konkursy, zabawy dla dzieci, loteria fantowa, kiermasz ciast, grill, wiejskie jadło, pokazy strażackie, przejazdy autobusem „ogórek” i malowanie twarzy dla dzieci.

Podczas festynu wystąpią uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej i Zespołu „Golden Boys”. Zagra również Dawid Pikul DJ 4You.

Swoje stoiska wystawią Warsztaty Terapii Zajęciowej, Środowiskowy Dom Samopomocy i Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy.

Serdecznie zapraszamy!

Zarząd Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń” w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza na Festyn Charytatywny, który odbędzie się 3 października 2021 roku o godz. 12:00 na terenie  Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Tarnowskiej (przy ul. Sportowej 4). Wszystkie zakupione losy podczas festynu wezmą udział w losowaniu wartościowych i atrakcyjnych nagród. Wśród nich jest również Nagroda ufundowana przez Starostę Dąbrowskiego Lesława Wieczorka. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup busa do przewozu osób niepełnosprawnych. W programie między innymi: bryczki, dmuchańce, pokaz Grupy Motocyklowej "Powiśle" gry, konkursy, zabawy dla dzieci, loteria fantowa, kiermasz ciast, grill, wiejskie jadło, pokazy strażackie, przejazdy autobusem „ogórek” i malowanie twarzy dla dzieci. Podczas festynu wystąpią uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej i Zespołu „Golden Boys”. Zagra również Dawid Pikul DJ 4You. Swoje stoiska wystawią Warsztaty Terapii Zajęciowej, Środowiskowy Dom Samopomocy i Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy. Serdecznie zapraszamy!