1. Zaproszenie na Festyn Charytatywny

Zaproszenie na Festyn Charytatywny

Serdecznie zapraszamy!

Zarząd Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń” w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza na Festyn Charytatywny, który odbędzie się 3 października 2021 roku o godz. 12:00 na terenie  Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Tarnowskiej (przy ul. Sportowej 4). Wszystkie zakupione losy podczas festynu wezmą udział w losowaniu wartościowych i atrakcyjnych nagród. Wśród nich jest również Nagroda ufundowana przez Starostę Dąbrowskiego Lesława Wieczorka. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup busa do przewozu osób niepełnosprawnych. W programie między innymi: bryczki, dmuchańce, pokaz Grupy Motocyklowej "Powiśle" gry, konkursy, zabawy dla dzieci, loteria fantowa, kiermasz ciast, grill, wiejskie jadło, pokazy strażackie, przejazdy autobusem „ogórek” i malowanie twarzy dla dzieci. Podczas festynu wystąpią uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej i Zespołu „Golden Boys”. Zagra również Dawid Pikul DJ 4You. Swoje stoiska wystawią Warsztaty Terapii Zajęciowej, Środowiskowy Dom Samopomocy i Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy. Serdecznie zapraszamy!