Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na Gminne Święto Plonów

Zaproszenie na Gminne Święto Plonów

Komitet organizacyjny: Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej, Sołectwo i OSP Gruszów Wielki oraz Dąbrowski Dom Kultury serdecznie zapraszają wszystkich na: GMINNE ŚWIĘTO PLONÓW – DOŻYNKI GMINNE 2012 w GRUSZOWIE WIELKIM.

Dożynki Gminne to cykliczna impreza, organizowana w Gminie Dąbrowa Tarnowska corocznie w sierpniu.

Każdorazowo Dożynki Gminne odbywają się w innej miejscowości naszej gminy – ostatnio odbyły się w Smęgorzowie.

Tegoroczne dziękczynienie za zebrane plony rozpocznie się Mszą Św. w kościele parafialnym, a następnie świętowanie przeniesie się na plac szkolny obok budynku Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gruszowie Wielkim.

Serdecznie zapraszamy – 26 sierpnia 2012 r. od godz. 12:00.

opracowanie: Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej

Komitet organizacyjny: Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej, Sołectwo i OSP Gruszów Wielki oraz Dąbrowski Dom Kultury serdecznie zapraszają wszystkich na: GMINNE ŚWIĘTO PLONÓW – DOŻYNKI GMINNE 2012 w GRUSZOWIE WIELKIM. Dożynki Gminne to cykliczna impreza, organizowana w Gminie Dąbrowa Tarnowska corocznie w sierpniu. Każdorazowo Dożynki Gminne odbywają się w innej miejscowości naszej gminy – ostatnio odbyły się w Smęgorzowie. Tegoroczne dziękczynienie za zebrane plony rozpocznie się Mszą Św. w kościele parafialnym, a następnie świętowanie przeniesie się na plac szkolny obok budynku Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gruszowie Wielkim. Serdecznie zapraszamy – 26 sierpnia 2012 r. od godz. 12:00. opracowanie: Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej