Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na imprezę plenerową "Drewno - nasz leśny skarb"

Zaproszenie na imprezę plenerową "Drewno - nasz leśny skarb"

Zaproszenie na imprezę plenerową

25 listopada 2022 roku o godz. 14.00 w Szkole Podstawowej w Smęgorzowie odbędzie się impreza plenerowa promująca projekt "Drewno - nasz leśny skarb".
W ramach tego przedsięwzięcia i dofinansowania otrzymanego z Lasów Państwowych udało się wyposażyć szkołę w drewniany plac zabaw. W realizację tego projektu zaangażował się Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.

W bogatym programie tej imprezy przewidziano wystawę sprzętów drewnianych, pokazującą jak zmieniały się przedmioty codziennego użytku. Uczestnicy zobaczą również wystawę plastyczną wiejskich obrazów, ogrodowych rzeźb drewnianych jak również wystawę drewnianych zabawek.
Członkinie Stowarzyszenia Kobiet Wsi Smęgorzów przygotują stoisko promujące lecznicze działanie drzew, na którym będzie można zobaczyć syropy, soki i nalewki wykonane z owoców leśnych, a także dodatki do kąpieli. Nie zabraknie również pyszności i słodkości przygotowanych przez panie ze stowarzyszenia na bazie darów lasu.
Imprezę wzbogacą występy artystyczne, liczne konkursy i zabawy oraz pokaz mody leśnej przygotowany przez uczniów szkoły.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Lasów Państwowych w ramach działań objętych wnioskiem konkursowym „Drewno jest z lasu”.

25 listopada 2022 roku o godz. 14.00 w Szkole Podstawowej w Smęgorzowie odbędzie się impreza plenerowa promująca projekt "Drewno - nasz leśny skarb".W ramach tego przedsięwzięcia i dofinansowania otrzymanego z Lasów Państwowych udało się wyposażyć szkołę w drewniany plac zabaw. W realizację tego projektu zaangażował się Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.W bogatym programie tej imprezy przewidziano wystawę sprzętów drewnianych, pokazującą jak zmieniały się przedmioty codziennego użytku. Uczestnicy zobaczą również wystawę plastyczną wiejskich obrazów, ogrodowych rzeźb drewnianych jak również wystawę drewnianych zabawek.Członkinie Stowarzyszenia Kobiet Wsi Smęgorzów przygotują stoisko promujące lecznicze działanie drzew, na którym będzie można zobaczyć syropy, soki i nalewki wykonane z owoców leśnych, a także dodatki do kąpieli. Nie zabraknie również pyszności i słodkości przygotowanych przez panie ze stowarzyszenia na bazie darów lasu. Imprezę wzbogacą występy artystyczne, liczne konkursy i zabawy oraz pokaz mody leśnej przygotowany przez uczniów szkoły.Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Lasów Państwowych w ramach działań objętych wnioskiem konkursowym „Drewno jest z lasu”.