Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na IV Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego

Zaproszenie na IV Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego

Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów serdecznie zaprasza mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego do wzięcia udziału w IV Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego, który dbędzie się w dniu 17 grudnia 2011 roku (sobota) o godz. 1600 w Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Mędrzechowie (zapisy do godz. 1530 ).

Sprawy organizacyjne:
- w turnieju mogą brać udział zawodnicy niezrzeszeni oraz zrzeszeni nie uczestniczący w turniejach oraz rozgrywkach ligowych organizowanych przez PZTS .
- uczestników zawodów obowiązuje obuwie sportowe/ biała podeszwa /oraz strój sportowy
- system rozgrywek będzie uzależniony od ilości zawodników
- ubezpieczenie oraz dojazd zawodników na koszt własny
- wpisowe do turnieju wynosi 5 zł

Nagrody :
- za pierwsze 5 miejsc przewidziane są dyplomy oraz nagrody rzeczowe

Organizator zapewnia szatnię - za zagubione rzeczy nie ponosi odpowiedzialności
- wszelkie kwestie sporne rozstrzyga organizator

Organizatorami Turnieju są: Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów, Urząd Gminy Mędrzechów oraz LZS Mędrzechów.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 667 020 235.

Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów serdecznie zaprasza mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego do wzięcia udziału w IV Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego, który dbędzie się w dniu 17 grudnia 2011 roku (sobota) o godz. 1600 w Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Mędrzechowie (zapisy do godz. 1530 ). Sprawy organizacyjne:- w turnieju mogą brać udział zawodnicy niezrzeszeni oraz zrzeszeni nie uczestniczący w turniejach oraz rozgrywkach ligowych organizowanych przez PZTS .- uczestników zawodów obowiązuje obuwie sportowe/ biała podeszwa /oraz strój sportowy- system rozgrywek będzie uzależniony od ilości zawodników- ubezpieczenie oraz dojazd zawodników na koszt własny- wpisowe do turnieju wynosi 5 zł Nagrody :- za pierwsze 5 miejsc przewidziane są dyplomy oraz nagrody rzeczowe Organizator zapewnia szatnię - za zagubione rzeczy nie ponosi odpowiedzialności- wszelkie kwestie sporne rozstrzyga organizator Organizatorami Turnieju są: Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów, Urząd Gminy Mędrzechów oraz LZS Mędrzechów. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 667 020 235.