Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na Jubileusz

Zaproszenie na Jubileusz

Zaproszenie na Jubileusz

Serdecznie zapraszamy na Jubileusz 20-lecia Orkiestry Dętej działającej przy OSP w Szczucinie, który odbędzie się w niedzielę 18 czerwca 2017 r.

Podczas obchodów będzie można wysłuchać koncertu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej na Rynku Szczucińskim oraz występów Orkiestr z Siedlisk Tuchowskich, Ciężkowic, Woli Mędrzechowskiej, Woli Rzędzińskiej i Szczucina w parku miejskim, w programie zabawa taneczna.

Organizatorzy zapewniają liczne atrakcje!

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą mile spędzić niedzielne popołudnie, posłuchać dobrej muzyki, a także włączyć się we wspólne świętowanie.

files/aktualnosci/2017/06_Czerwiec/13_Zaproszenie_na_jubileusz/Dok11.png

Serdecznie zapraszamy na Jubileusz 20-lecia Orkiestry Dętej działającej przy OSP w Szczucinie, który odbędzie się w niedzielę 18 czerwca 2017 r. Podczas obchodów będzie można wysłuchać koncertu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej na Rynku Szczucińskim oraz występów Orkiestr z Siedlisk Tuchowskich, Ciężkowic, Woli Mędrzechowskiej, Woli Rzędzińskiej i Szczucina w parku miejskim, w programie zabawa taneczna. Organizatorzy zapewniają liczne atrakcje! Zapraszamy wszystkich, którzy chcą mile spędzić niedzielne popołudnie, posłuchać dobrej muzyki, a także włączyć się we wspólne świętowanie.