1. Zaproszenie na koncert niepodległościowy

Zaproszenie na koncert niepodległościowy

Wstęp bezpłatny!

Powiat Dąbrowski będzie gościł grupy artystyczne z Rejonu Bałckiego – od niedawna samorządu partnerskiego powiatu. Przyjazd gości z Ukrainy wiąże się z uczestnictwem w obchodach Święta Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji w sobotę 10 listopada o godzinie 18.00 w Dąbrowskim Domu Kultury odbędzie się niepodległościowy koncert, podczas którego wystąpią trzy zespoły z Ukrainy: zespół artystyczny „Bałcka Gwiazda" z Rejonu Bałckiego w obwodzie Odeskim, zespół „Źródła" z Odeskiej Wyższej szkoły Sztuki i Kultury imienia K.F. Dankievicia oraz Kwartet Uniwersytetu pedagogicznego w Bałcie. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego do uczestnictwa w tym koncercie. Wstęp bezpłatny!