1. Zaproszenie na Koncert Promocyjny „Malowane wierszem…”

Zaproszenie na Koncert Promocyjny „Malowane wierszem…”

Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski
Wójt Gminy Olesno Witold Morawiec
Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej Ewa Drzazga
Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie Małgorzata Morawiec
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Oleśnie Wanda Chlastawa

serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców
Powiatu Dąbrowskiego

na Koncert Promocyjny „Malowane wierszem…”
ballada, poezja, satyra i piosenka literacka,

organizowany w ramach
XXI Międzynarodowej Galicyjskiej Jesieni Literackiej,

który odbędzie się dnia 21 września 2011r. o godz. 1800
w Domu Malarek w Zalipiu
.

W koncercie udział biorą następujący artyści:

Jan Tulik – Krosno
Stefan Jurkowski – Warszawa
Kazimierz Burnat – Wrocław
Ks. Wacław Buryła – Milicz
Andrzej Krzysztof Torbus – Kraków
Andrzej Żmuda – Rzeszów
Dagnija Dreika – Ryga (Łotwa)
Władimir Stockman  - Rosja
Jewgienij Churgin – Rosja
Juriy Zavgorodnyj – Kijów (Ukraina)
Stanisław Szewczenko – Kijów (Ukraina)
Lam Quang My – Wietnam
Michiko Tsukada – Tokio (Japonia)
Wojciech Piotrowicz – Wilno (Litwa)
Jan Dydusiak – Sydney (Australia)
Paweł Kubiak – Warszawa
Paweł Kuszczyński – Poznań
Krystyna Konecka – Białystok
Danuta Perier Berska – Kraków
Alicja Tanew – Kraków
Andrzej Gnarowski – Warszawa
Jolanta Nowak Węklarowa – Poznań
Arne Puu – Estonia

Patronat Honorowy nad imprezą objął Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski.

Starosta Dąbrowski Tadeusz KwiatkowskiWójt Gminy Olesno Witold MorawiecDyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej Ewa DrzazgaDyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie Małgorzata MorawiecDyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Oleśnie Wanda Chlastawa serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego na Koncert Promocyjny „Malowane wierszem…” ballada, poezja, satyra i piosenka literacka, organizowany w ramach XXI Międzynarodowej Galicyjskiej Jesieni Literackiej, który odbędzie się dnia 21 września 2011r. o godz. 1800 w Domu Malarek w Zalipiu. W koncercie udział biorą następujący artyści: Jan Tulik – KrosnoStefan Jurkowski – WarszawaKazimierz Burnat – WrocławKs. Wacław Buryła – MiliczAndrzej Krzysztof Torbus – KrakówAndrzej Żmuda – RzeszówDagnija Dreika – Ryga (Łotwa)Władimir Stockman  - RosjaJewgienij Churgin – RosjaJuriy Zavgorodnyj – Kijów (Ukraina)Stanisław Szewczenko – Kijów (Ukraina)Lam Quang My – WietnamMichiko Tsukada – Tokio (Japonia)Wojciech Piotrowicz – Wilno (Litwa)Jan Dydusiak – Sydney (Australia)Paweł Kubiak – WarszawaPaweł Kuszczyński – PoznańKrystyna Konecka – BiałystokDanuta Perier Berska – KrakówAlicja Tanew – KrakówAndrzej Gnarowski – WarszawaJolanta Nowak Węklarowa – PoznańArne Puu – EstoniaDyrektor Organizacyjny XXI Międzynarodowej Galicyjskiej Jesieni Literackiej Andrzej Grabowski – CiężkowiceZespół „Ostatnia Wieczerza w Karczmie Przeznaczonej do Rozbiórki” w składzie: Bogusław Diduch, Wiesław Lewek, Mirosław Bogoń, Tomasz Kubala i Rafał Baniśniak.  Patronat Honorowy nad imprezą objął Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski.