Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na koncert wielkopostny „W Ogrójcu”

Zaproszenie na koncert wielkopostny „W Ogrójcu”

Zaproszenie na koncert wielkopostny „W Ogrójcu”

Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu serdecznie zaprasza na niezwykły koncert wielkopostny „W Ogrójcu”, który odbędzie się w niedzielę 12 marca 2023 r. o godz. 18:00. Koncert został przygotowany przez dobrze znaną we wrocławskim środowisku muzycznym dyrygentkę i wokalistkę Barbarę Szarejko, która zaprezentuje znane i mniej znane pieśni wielkopostne, inspirując się polską tradycją muzyczną i chóralistyką. Olbrzymia świadomość muzyczna artystki, jej głos, misterne harmonie wokalne, a także stonowane, przestrzenne i wielowątkowe wtórujących aranżacje instrumentalne - to wszystko czyni koncert ciekawym i pięknym.

Wokalistce towarzyszyć będzie Maciej Seniorowicz (piano, instrumenty klawiszowe) - aktywnie działający muzyk i producent muzyczny, związany ze środowiskiem jazzowym i niezależnym, który ze swoimi muzycznymi projektami występował m.in. w Kanadzie, Japonii i Niemczech.

Wstęp wolny!

Źródło: Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu
Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu serdecznie zaprasza na niezwykły koncert wielkopostny „W Ogrójcu”, który odbędzie się w niedzielę 12 marca 2023 r. o godz. 18:00. Koncert został przygotowany przez dobrze znaną we wrocławskim środowisku muzycznym dyrygentkę i wokalistkę Barbarę Szarejko, która zaprezentuje znane i mniej znane pieśni wielkopostne, inspirując się polską tradycją muzyczną i chóralistyką. Olbrzymia świadomość muzyczna artystki, jej głos, misterne harmonie wokalne, a także stonowane, przestrzenne i wielowątkowe wtórujących aranżacje instrumentalne - to wszystko czyni koncert ciekawym i pięknym. Wokalistce towarzyszyć będzie Maciej Seniorowicz (piano, instrumenty klawiszowe) - aktywnie działający muzyk i producent muzyczny, związany ze środowiskiem jazzowym i niezależnym, który ze swoimi muzycznymi projektami występował m.in. w Kanadzie, Japonii i Niemczech. Wstęp wolny! Źródło: Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu