Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na konferencję „Niepełnosprawność – pokonajmy nasze bariery”

Zaproszenie na konferencję „Niepełnosprawność – pokonajmy nasze bariery”

Zaproszenie na konferencję „Niepełnosprawność – pokonajmy nasze bariery”

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej Agnieszka Anioł-Głuszek serdecznie zapraszają na konferencję pt. „Niepełnosprawność – pokonajmy nasze bariery”, która odbędzie się 10 października 2019 roku o godz. 9:00 w Dąbrowskim Domu Kultury, ul. Kościuszki 11 Dąbrowa Tarnowska (Sala Kinowa).

Konferencja stanowić będzie zwieńczenie obchodów Małopolskich Dni Osób z Niepełnosprawnościami w Powiecie Dąbrowskim. W programie wystąpienie:

  • Agnieszki Anioł – Głuszek Dyrektora PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej „Integracja poprzez działanie – warsztaty włączające dla młodzieży”.
  • Bogdana Sosina – Prezesa Stowarzyszenia „Otwarte Serce” Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Szczucinie – „Oczami osoby niepełnosprawnej – refleksje osób z niepełnosprawnością – bariery, marzenia i plany”.
  • Ines Szczepańskiej – lekarza psychiatry, Kierownika Oddziału Dziennego Psychiatrycznego w Zespole Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie – „Czy osoba niepełnosprawna czuje i potrzebuje tak jak Ty czy może inaczej? Zaburzenia psychicznie i zachowania u osób niepełnosprawnych wymagające uwagi”.
  • Norberta Kopcia – lekarza specjalisty urologa, Prezesa Fundacji Troska i Wiedza Powiśla Dąbrowskiego – „Niepełnosprawni chorują tak jak my”.

Uczestnictwo w konferencji organizowanej w ramach Małopolskich Dni Osób z Niepełnosprawnościami w powiecie dąbrowskim jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na bezpłatne zamieszczenie przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Szpitalna 1, 33-200 Dąbrowa Tarnowska wizerunku uczestnika utrwalonego podczas Konferencji w dniu 10 Października 2019 roku, w środkach masowego przekazu w celu promowania inicjatywy.

PCPR w DT/mags

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej Agnieszka Anioł-Głuszek serdecznie zapraszają na konferencję pt. „Niepełnosprawność – pokonajmy nasze bariery”, która odbędzie się 10 października 2019 roku o godz. 9:00 w Dąbrowskim Domu Kultury, ul. Kościuszki 11 Dąbrowa Tarnowska (Sala Kinowa). Konferencja stanowić będzie zwieńczenie obchodów Małopolskich Dni Osób z Niepełnosprawnościami w Powiecie Dąbrowskim. W programie wystąpienie: Agnieszki Anioł – Głuszek Dyrektora PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej „Integracja poprzez działanie – warsztaty włączające dla młodzieży”. Bogdana Sosina – Prezesa Stowarzyszenia „Otwarte Serce” Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Szczucinie – „Oczami osoby niepełnosprawnej – refleksje osób z niepełnosprawnością – bariery, marzenia i plany”. Ines Szczepańskiej – lekarza psychiatry, Kierownika Oddziału Dziennego Psychiatrycznego w Zespole Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie – „Czy osoba niepełnosprawna czuje i potrzebuje tak jak Ty czy może inaczej? Zaburzenia psychicznie i zachowania u osób niepełnosprawnych wymagające uwagi”. Norberta Kopcia – lekarza specjalisty urologa, Prezesa Fundacji Troska i Wiedza Powiśla Dąbrowskiego – „Niepełnosprawni chorują tak jak my”. Uczestnictwo w konferencji organizowanej w ramach Małopolskich Dni Osób z Niepełnosprawnościami w powiecie dąbrowskim jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na bezpłatne zamieszczenie przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Szpitalna 1, 33-200 Dąbrowa Tarnowska wizerunku uczestnika utrwalonego podczas Konferencji w dniu 10 Października 2019 roku, w środkach masowego przekazu w celu promowania inicjatywy. PCPR w DT/mags