1. Zaproszenie na Międzygminny Turniej Tenisa Stołowego

Zaproszenie na Międzygminny Turniej Tenisa Stołowego

Turniej będzie rozgrywany w dwóch kategoriach:
1) uczniowie szkół podstawowych – czas rozgrywek 10:00 – 14:00,
2) uczniowie gimnazjów i starsi – czas rozgrywek 14:00 – 18:00.

REGULAMIN

5. Ubezpieczenie uczestników Turnieju leży w gestii osoby delegującej.

Dla uczestników Turnieju przewidziano puchary, nagrody, dyplomy.

Katolicko Strażacko Uczniowski Zespół Sportowy w Małcu zaprasza na Międzygminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego, który odbędzie się w dniu 16.01.2010 r. o godzinie 10:00 w Szkole Podstawowej w Małcu.Zawody mają charakter otwarty i skierowane są do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i dorosłych.Turniej będzie rozgrywany w dwóch kategoriach:1) uczniowie szkół podstawowych – czas rozgrywek 10:00 – 14:00,2) uczniowie gimnazjów i starsi – czas rozgrywek 14:00 – 18:00. REGULAMIN 1. Na zawodach obowiązuje strój sportowy i legitymacja szkolna w przypadku uczniów.2. Turniej odbywa się zgodnie z ogólnymi przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego, system rozgrywek uzależniony jest od liczby zgłoszeń.3. Zawodnicy grający w młodszej kategorii nie mogą grać w starszej kategorii i na odwrót.4. Organizatorzy zapewniają przebieralnię, za zgubione rzeczy organizator nie ponosi odpowiedzialności.5. Ubezpieczenie uczestników Turnieju leży w gestii osoby delegującej. Dla uczestników Turnieju przewidziano puchary, nagrody, dyplomy.Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w rozgrywkach proszone są o zgłaszanie swojego uczestnictwa w Turnieju w terminie do 15.01.2010 r.Zgłoszenia należy kierować do Pana Mirosława Łuszcza – tel. 691 288 596 lub 14/ 641 47 89.