1. Zaproszenie na obchody 222 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Zaproszenie na obchody 222 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Program głównych uroczystości w dniu 3 Maja 2013 r. w Dąbrowie Tarnowskiej:

11.00 - Msza Św. w intencji Ojczyzny

12.15. – Uroczystości patriotyczne przed pomnikiem w Parku Miejskim

- powitanie przez Starostę Dąbrowskiego,

- przemówienie Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej,

Serdecznie zapraszamy.

Rada Miejska i Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, Rada Powiatu Dąbrowskiego wraz z Starostą Dąbrowskim serdecznie zapraszają Mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego do wzięcia udziału w uroczystościach obchodów 222 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Program głównych uroczystości w dniu 3 Maja 2013 r. w Dąbrowie Tarnowskiej: 10.30 – zbiórka przed Urzędem Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej, a następnie pochód patriotyczny ulicami miasta na Mszę Św. w Kościele NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej 11.00 - Msza Św. w intencji Ojczyzny 12.15. – Uroczystości patriotyczne przed pomnikiem w Parku Miejskim - powitanie przez Starostę Dąbrowskiego, - przemówienie Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej, - część artystyczna w wykonaniu uczniów Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, - prezentacja pocztów sztandarowych, delegacji instytucji i organizacji oraz składanie wieńców i wiązanek kwiatów przed pomnikiem. Serdecznie zapraszamy.