Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na obchody 95 rocznicy Odzyskania Niepodległości

Zaproszenie na obchody 95 rocznicy Odzyskania Niepodległości

Zaproszenie na obchody 95 rocznicy Odzyskania Niepodległości

Drodzy Mieszkańcy Powiatu Dąbrowskiego,

W imieniu samorządu powiatowego i samorządu Gminy Dąbrowa Tarnowska pragniemy zaprosić Państwa do udziału w powiatowych obchodach Święta Niepodległości, które odbędą się w dniu 11 listopada 2013r. w kościele NMP Szkaplerznej oraz pod Pomnikiem Poległych w parku miejskim w DąbrowieTarnowskiej.

Jednocześnie zwracamy się z apelem, aby uczcili Państwo Święto Niepodległości poprzez wywieszenie na swoich posesjach flag państwowych. Gest ten będzie wyrazem szacunku dla walczących o wolną Polskę oraz wyrazem czci dla tych wszystkich, którzy za wolność i niepodległość oddali życie.

Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej           Starosta Dąbrowski

       Stanisław Początek                     Tadeusz Kwiatkowski

files/aktualnosci/2013/11_listopad/07_Zaproszenie/plakat 22.jpg                             

Drodzy Mieszkańcy Powiatu Dąbrowskiego, W imieniu samorządu powiatowego i samorządu Gminy Dąbrowa Tarnowska pragniemy zaprosić Państwa do udziału w powiatowych obchodach Święta Niepodległości, które odbędą się w dniu 11 listopada 2013r. w kościele NMP Szkaplerznej oraz pod Pomnikiem Poległych w parku miejskim w DąbrowieTarnowskiej. Jednocześnie zwracamy się z apelem, aby uczcili Państwo Święto Niepodległości poprzez wywieszenie na swoich posesjach flag państwowych. Gest ten będzie wyrazem szacunku dla walczących o wolną Polskę oraz wyrazem czci dla tych wszystkich, którzy za wolność i niepodległość oddali życie. Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej           Starosta Dąbrowski        Stanisław Początek                     Tadeusz Kwiatkowski