Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. 3 marca w stolicy powiatu odbędą się uroczystości patriotyczne. Serdecznie zapraszamy!

3 marca w stolicy powiatu odbędą się uroczystości patriotyczne. Serdecznie zapraszamy!

3 marca w stolicy powiatu odbędą się uroczystości patriotyczne. Serdecznie zapraszamy!

W imieniu Samorządu Powiatu Dąbrowskiego oraz Jednostki Strzeleckiej JS 2083 im. gen. Mariana Kukiela w Dąbrowie Tarnowskiej, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Dowódca Jednostki sierż. ZS Tomasz Żyguła, serdecznie zapraszają na Obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” połączone z uroczystym Nadaniem i poświęceniem sztandaru Jednostce Strzeleckiej JS 2083.

Uroczystość odbędzie się w najbliższą niedzielę,  3 marca 2019 r. o godz. 11:00 w kościele NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej, a następnie w Parku Miejskim im. „100-lecia Odzyskania Niepodległości”.

W imieniu Samorządu Powiatu Dąbrowskiego oraz Jednostki Strzeleckiej JS 2083 im. gen. Mariana Kukiela w Dąbrowie Tarnowskiej, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Dowódca Jednostki sierż. ZS Tomasz Żyguła, serdecznie zapraszają na Obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” połączone z uroczystym Nadaniem i poświęceniem sztandaru Jednostce Strzeleckiej JS 2083. Uroczystość odbędzie się w najbliższą niedzielę,  3 marca 2019 r. o godz. 11:00 w kościele NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej, a następnie w Parku Miejskim im. „100-lecia Odzyskania Niepodległości”.