Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na poświęcenie odnowionej Kapliczki Matki Boskiej z Dzieciątkiem

Zaproszenie na poświęcenie odnowionej Kapliczki Matki Boskiej z Dzieciątkiem

Zaproszenie na poświęcenie odnowionej Kapliczki Matki Boskiej z Dzieciątkiem

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Dyrektor Centrum Polonii-Ośrodka Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu Małgorzata Bułat serdecznie zapraszają na POŚWIĘCENIE ODNOWIONEJ KAPLICZKI MATKI BOSKIEJ Z DZIECIĄTKIEM połączone z NABOŻEŃSTWEM MAJOWYM, które odbędzie się 21 maja (niedziela) 2023 r. o godz. 18:00  w zespole dworsko-parkowym w Brniu (Breń 1, 33-210 Olesno).

Po odśpiewaniu Litanii Loretańskiej do Najświętszej Maryi Panny wystąpią uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Bł. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Oleśnie, a o godz. 19:00 przed budynkiem Centrum Polonii odbędą się rozgrywki sportowe dla dzieci i młodzieży.

O godz. 20:30 Kino Plenerowe Radia RDN Małopolska i seans filmu familijnego o niezwykłej przyjaźni „Mia i biały lew”.

Serdecznie zapraszamy!

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Dyrektor Centrum Polonii-Ośrodka Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu Małgorzata Bułat serdecznie zapraszają na POŚWIĘCENIE ODNOWIONEJ KAPLICZKI MATKI BOSKIEJ Z DZIECIĄTKIEM połączone z NABOŻEŃSTWEM MAJOWYM, które odbędzie się 21 maja (niedziela) 2023 r. o godz. 18:00  w zespole dworsko-parkowym w Brniu (Breń 1, 33-210 Olesno). Po odśpiewaniu Litanii Loretańskiej do Najświętszej Maryi Panny wystąpią uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Bł. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Oleśnie, a o godz. 19:00 przed budynkiem Centrum Polonii odbędą się rozgrywki sportowe dla dzieci i młodzieży. O godz. 20:30 Kino Plenerowe Radia RDN Małopolska i seans filmu familijnego o niezwykłej przyjaźni „Mia i biały lew”. Serdecznie zapraszamy! Pliki do pobrania Pobierz plik Opis Kapliczki Matki Boskiej z Dzieciątkiem.pdf