Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „Wystawa z odblaskiem” w dąbrowskiej bibliotece

„Wystawa z odblaskiem” w dąbrowskiej bibliotece

„Wystawa z odblaskiem” w dąbrowskiej bibliotece
Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej od lat współpracuje z licznymi instytucjami i placówkami z miasta i terenu, a wynikami takich działań są m.in. wystawy. I właśnie wieloletnia kooperacja ze Szkołą Podstawową nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej zaowocowała tej jesieni przygotowaną przez Oddział dla Dzieci, prezentacją części prac, które wpłynęły na IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ODBLASKOWO, WIDOCZNIE, BEZPIECZNIE” pod hasłem: „Znaczek Pocztowy – Seniorzy Bezpieczni w Świetle Odblasków”.
 
Organizatorem konkursu w ramach akcji "Odblaskowa Szkoła" jest Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej w osobach: Małgorzaty Gawlik i Renaty Klimek. Tym działaniem szkoła zwiększa świadomość seniorów na temat bezpieczeństwa na drodze, zwłaszcza po zmroku, angażując przy tym także dzieci.
 
Patronat honorowy objęli: Małopolski Kurator Oświaty Barbara Nowak, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski oraz Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.
 
Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych: klas I-III, IV-VIII, a także wychowanków świetlic szkolnych.
Prace mobilizujące do bezpieczeństwa w ruchu drogowym z odblaskami w roli głównej można podziwiać w holu na I piętrze MBP do końca roku 2023 r.
 
Zapraszamy do ich obejrzenia!

oprac. i fot. MBP w Dąbrowie Tarnowskiej

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej od lat współpracuje z licznymi instytucjami i placówkami z miasta i terenu, a wynikami takich działań są m.in. wystawy. I właśnie wieloletnia kooperacja ze Szkołą Podstawową nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej zaowocowała tej jesieni przygotowaną przez Oddział dla Dzieci, prezentacją części prac, które wpłynęły na IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ODBLASKOWO, WIDOCZNIE, BEZPIECZNIE” pod hasłem: „Znaczek Pocztowy – Seniorzy Bezpieczni w Świetle Odblasków”.   Organizatorem konkursu w ramach akcji "Odblaskowa Szkoła" jest Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej w osobach: Małgorzaty Gawlik i Renaty Klimek. Tym działaniem szkoła zwiększa świadomość seniorów na temat bezpieczeństwa na drodze, zwłaszcza po zmroku, angażując przy tym także dzieci.   Patronat honorowy objęli: Małopolski Kurator Oświaty Barbara Nowak, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski oraz Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.   Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych: klas I-III, IV-VIII, a także wychowanków świetlic szkolnych. Prace mobilizujące do bezpieczeństwa w ruchu drogowym z odblaskami w roli głównej można podziwiać w holu na I piętrze MBP do końca roku 2023 r.   Zapraszamy do ich obejrzenia! oprac. i fot. MBP w Dąbrowie Tarnowskiej
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG