Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na Powiatowe Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Zaproszenie na Powiatowe Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Zaproszenie na Powiatowe Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej Michał Wolak serdecznie zapraszają na POWIATOWE OBCHODY NARODOWEGO DNIA PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH, które odbędą się w środę 1 marca 2023 roku w Dąbrowie Tarnowskiej.

Uroczystość rozpocznie się o godz. 15:30 w Parku Miejskim im. 100- lecia Odzyskania Niepodległości, gdzie tradycyjnie pod Pomnikiem Poległych Synów Miasta Dąbrowy w latach 1914-1918 i 1920 zostaną złożone kwiaty i znicze.

Druga część obchodów odbędzie się w Dąbrowskim Domu Kultury. O godz. 16:00 uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej zaprezentują program artystyczny, a o godz. 16:30 Łukasz Płatek z Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN w Krakowie wygłosi wykład pt. Konspiracyjna organizacja młodzieżowa „Międzymorze”.

Serdecznie zapraszamy!

Oddajmy wspólnie cześć Żołnierzom Niezłomnym!

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej Michał Wolak serdecznie zapraszają na POWIATOWE OBCHODY NARODOWEGO DNIA PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH, które odbędą się w środę 1 marca 2023 roku w Dąbrowie Tarnowskiej. Uroczystość rozpocznie się o godz. 15:30 w Parku Miejskim im. 100- lecia Odzyskania Niepodległości, gdzie tradycyjnie pod Pomnikiem Poległych Synów Miasta Dąbrowy w latach 1914-1918 i 1920 zostaną złożone kwiaty i znicze. Druga część obchodów odbędzie się w Dąbrowskim Domu Kultury. O godz. 16:00 uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej zaprezentują program artystyczny, a o godz. 16:30 Łukasz Płatek z Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN w Krakowie wygłosi wykład pt. Konspiracyjna organizacja młodzieżowa „Międzymorze”. Serdecznie zapraszamy! Oddajmy wspólnie cześć Żołnierzom Niezłomnym!