Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na Powiatowe Targi Edukacyjne

Zaproszenie na Powiatowe Targi Edukacyjne

Zaproszenie na Powiatowe Targi Edukacyjne

Samorząd Powiatu Dąbrowskiego wraz z dyrektorami szkół ponadpodstawowych serdecznie zapraszają uczniów klas VIII szkół podstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego na Powiatowe Targi Edukacyjne, które odbędą się 25 stycznia 2023 roku tj. środa w godzinach 9.00-13.00 w Hali Sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Podczas wydarzenia swoją ciekawą ofertę edukacyjną będą promować: I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespół Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespół Szkół im. W.S. Reymonta w Brniu oraz Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.  

Szkoły w naszym powiecie w trosce o wysoki poziom kształcenia ogólnokształcącego, jak i zawodowego kierują do młodych ludzi bogatą ofertę oraz zapewniają zdobywanie wiedzy i umiejętności na wysokim poziomie. Placówki umożliwiają zdobycie nowych kwalifikacji i doświadczeń zawodowych, dzięki kursom kwalifikacyjnym i atrakcyjnym praktykom, w tym międzynarodowym w ramach programu Erasmus+. Ponadto szkoły dysponują nowoczesnymi klasopracowniami z najnowszym wyposażeniem technicznym.

Istotnym elementem wydarzenia jest włączenie takich instytucji jak Powiatowy Urząd Pracy i Ochotnicze Hufce Pracy, dzięki którym będzie można zapoznać się z usługami doradczymi.

Powiatowe Targi Edukacyjne to nie tylko bogata oferta edukacyjna. To również szansa znalezienia możliwości rozwoju osobistego oraz rozwijania talentów i zainteresowań.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Samorząd Powiatu Dąbrowskiego wraz z dyrektorami szkół ponadpodstawowych serdecznie zapraszają uczniów klas VIII szkół podstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego na Powiatowe Targi Edukacyjne, które odbędą się 25 stycznia 2023 roku tj. środa w godzinach 9.00-13.00 w Hali Sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej. Podczas wydarzenia swoją ciekawą ofertę edukacyjną będą promować: I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespół Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespół Szkół im. W.S. Reymonta w Brniu oraz Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.   Szkoły w naszym powiecie w trosce o wysoki poziom kształcenia ogólnokształcącego, jak i zawodowego kierują do młodych ludzi bogatą ofertę oraz zapewniają zdobywanie wiedzy i umiejętności na wysokim poziomie. Placówki umożliwiają zdobycie nowych kwalifikacji i doświadczeń zawodowych, dzięki kursom kwalifikacyjnym i atrakcyjnym praktykom, w tym międzynarodowym w ramach programu Erasmus+. Ponadto szkoły dysponują nowoczesnymi klasopracowniami z najnowszym wyposażeniem technicznym. Istotnym elementem wydarzenia jest włączenie takich instytucji jak Powiatowy Urząd Pracy i Ochotnicze Hufce Pracy, dzięki którym będzie można zapoznać się z usługami doradczymi. Powiatowe Targi Edukacyjne to nie tylko bogata oferta edukacyjna. To również szansa znalezienia możliwości rozwoju osobistego oraz rozwijania talentów i zainteresowań. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu.