Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na promocję książki pt. „Nasza szkoła, nasze dzieje…”

Zaproszenie na promocję książki pt. „Nasza szkoła, nasze dzieje…”

Zaproszenie na promocję książki pt. „Nasza szkoła, nasze dzieje…”

20 lipca 2022 roku o godzinie 11.00 w Ośrodku Spotkania Kultur w Dąbrowie Tarnowskiej odbędzie się spotkanie promocyjne książki pt. „Nasza szkoła, nasze dzieje…” autorstwa Bożeny Nadolskiej-Walus.

Książka zawiera niemal stuletnią historię szkolnictwa zawodowego, w tym Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Powstała w oparciu o dokumenty archiwalne, zgromadzone w Archiwum Narodowym, w Instytucie Pamięci Narodowej i Zespole Szkół. Więcej informacji znajdziecie Państwo w samej lekturze.

Zapraszamy!
Dyrekcja, Autorka książki i Pracownicy
Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej

20 lipca 2022 roku o godzinie 11.00 w Ośrodku Spotkania Kultur w Dąbrowie Tarnowskiej odbędzie się spotkanie promocyjne książki pt. „Nasza szkoła, nasze dzieje…” autorstwa Bożeny Nadolskiej-Walus. Książka zawiera niemal stuletnią historię szkolnictwa zawodowego, w tym Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej. Powstała w oparciu o dokumenty archiwalne, zgromadzone w Archiwum Narodowym, w Instytucie Pamięci Narodowej i Zespole Szkół. Więcej informacji znajdziecie Państwo w samej lekturze. Zapraszamy! Dyrekcja, Autorka książki i Pracownicy Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej