Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na Rodzinny Rajd Rowerowy w Szczucinie

Zaproszenie na Rodzinny Rajd Rowerowy w Szczucinie

Zaproszenie na Rodzinny Rajd Rowerowy w Szczucinie

Gmina Szczucin wraz z Urzędem Marszałkowskim w Krakowie jest organizatorem „Rodzinnego Rajdu Rowerowego”, który odbędzie się w Szczucinie 3 września (niedziela) od godziny 12.00.

Rodzinne Rajdy Rowerowe to oferta województwa małopolskiego dla całych rodzin do aktywnego i radosnego spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Od początku realizacji projektu, czyli od 2014 roku, wzięło w nim udział ok. 8,5 tys. Osób. Rodzinne Rajdy Rowerowe zostały wyróżnione w 2015 roku drugim miejscem w plebiscycie „Odkrywamy Małopolskę” w kategorii Wydarzenia.

Małopolska TOUR to projekt polegający na organizacji 3 rajdów (Alwernia, Szczucin, Oświęcim) w bliskim sąsiedztwie wybudowanej Wiślanej Trasy Rowerowej z finałem w Oświęcimiu, gdzie specjalnie dla wszystkich amatorów dwóch kółek, odbędzie się wielkie święto rowerowe z licznymi atrakcjami i nagrodami. Sponsorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Podczas każdego z rajdów uczestnicy będą mogli wybrać jedną z trzech zabezpieczonych i dobrze oznakowanych tras w formie pętli, zróżnicowanych w zależności od stopnia trudności. Dla najmłodszych oraz najmniej doświadczonych rowerzystów oferujemy trasę MINI (około 10 km), dla średnio-zaawansowanych trasę MIDI (około 20 km) a dla najlepiej przygotowanych rowerzystów trasę MAXI (ponad 30 km). Każdy z uczestników rajdów zostanie wyposażony w numer startowy, mapę trasy oraz informator rajdowy zawierający program, zaś na mecie otrzyma pamiątkowy medal oraz posiłek.

Udział w rajdzie jest bezpłatny. Szczegóły na stronie www.malopolska.pl

Program Minutowy Rajdu Rowerowego Małopolska Tour 2017.pdf

Regulamin uczestnictwa. Pdf

Mapa.pdf

 files/aktualnosci/2017/08_Sierpien/30_Zaproszenie_na_Rodzinny_Rajd_Rowerowy_w_Szczucinie/PLAKAT A3-page-001.jpg

Źródło: malopolska.pl, UMiG Szczucin, ZDW Kraków

Gmina Szczucin wraz z Urzędem Marszałkowskim w Krakowie jest organizatorem „Rodzinnego Rajdu Rowerowego”, który odbędzie się w Szczucinie 3 września (niedziela) od godziny 12.00. Rodzinne Rajdy Rowerowe to oferta województwa małopolskiego dla całych rodzin do aktywnego i radosnego spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Od początku realizacji projektu, czyli od 2014 roku, wzięło w nim udział ok. 8,5 tys. Osób. Rodzinne Rajdy Rowerowe zostały wyróżnione w 2015 roku drugim miejscem w plebiscycie „Odkrywamy Małopolskę” w kategorii Wydarzenia. Małopolska TOUR to projekt polegający na organizacji 3 rajdów (Alwernia, Szczucin, Oświęcim) w bliskim sąsiedztwie wybudowanej Wiślanej Trasy Rowerowej z finałem w Oświęcimiu, gdzie specjalnie dla wszystkich amatorów dwóch kółek, odbędzie się wielkie święto rowerowe z licznymi atrakcjami i nagrodami. Sponsorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Podczas każdego z rajdów uczestnicy będą mogli wybrać jedną z trzech zabezpieczonych i dobrze oznakowanych tras w formie pętli, zróżnicowanych w zależności od stopnia trudności. Dla najmłodszych oraz najmniej doświadczonych rowerzystów oferujemy trasę MINI (około 10 km), dla średnio-zaawansowanych trasę MIDI (około 20 km) a dla najlepiej przygotowanych rowerzystów trasę MAXI (ponad 30 km). Każdy z uczestników rajdów zostanie wyposażony w numer startowy, mapę trasy oraz informator rajdowy zawierający program, zaś na mecie otrzyma pamiątkowy medal oraz posiłek. Udział w rajdzie jest bezpłatny. Szczegóły na stronie www.malopolska.pl Program Minutowy Rajdu Rowerowego Małopolska Tour 2017.pdf Regulamin uczestnictwa. Pdf Mapa.pdf   Źródło: malopolska.pl, UMiG Szczucin, ZDW Kraków