1. Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Dąbrowskiego

29) ocena stanu bezpieczeństwa sanitarnego powiatu dąbrowskiego za 2014 rok,

30) wolne wnioski,

31) zamknięcie obrad.

Serdecznie zapraszamy na sesję Rady Powiatu Dąbrowskiego, która odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2015r. /tj. wtorek/ o godz. 0900 w budynku Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej – sala narad. Proponowany porządek obrad: 1)    otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad, 2)    złożenie ślubowania, 3)    przyjęcie porządku obrad, 4)    przyjęcie protokołów z poprzednich sesji, 5)    sprawozdanie Starosty z prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami Rady Powiatu, 6)    zapytania interpelacje radnych, 7)    odpowiedzi na zapytania i interpelacje radnych, 8)    podjęcie uchwały w sprawie zmian w Regulaminie Organizacyjnym Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, 9)    podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji na konserwację pokrycia dachowego w Kościele Parafialnym pw. Św.  Zygmunta w Żelichowie, 10) podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji na wykonanie izolacji poziomej i pionowej oraz wymianę drenażu przy Kościele Parafialnym pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Luszowicach – etap I – iniekcja części wschodniej kościoła, 11) podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji na remont i konserwację elewacji Kościoła Parafialnego pw. Wniebowzięcia NMP w Gręboszowie, 12) podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji na wykonanie robót remontowych obejścia kościoła oraz ogrodzenia wokół Kościoła Parafialnego pw. Św. Wojciecha w Bolesławiu – etap IV, 13) podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej na zakup sprzętu rehabilitacyjnego, 14) podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej, 15) podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej na modernizację pomieszczenia higieniczno-sanitarnego Pracowni Endoskopii, 16) podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej na zakup karetki specjalistycznej typu „C”, 17) podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej na zakup sygnalizacji przyzywowej, 18) podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Modernizacja kotłowni szpitalnej”, 19) podjęcie uchwały w sprawie zgody na zbycie aktywów trwałych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej, 20) podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w najem aktywów trwałych Poradni Neonatologicznej ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej, 21) podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Dąbrowskiego na 2015 rok, 22) podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia „Powiatowego programu zapobiegania przestępczości oraz ochrony bezpieczeństwa obywateli i porządku publicznego na lata 2015-2018”, 23) podjęcie uchwały w sprawie informacji o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz sprawozdania z działalności Komendanta Powiatowego Policji, 24) podjęcie uchwały w sprawie informacji o stanie bezpieczeństwa powiatu w zakresie ochrony przeciwpożarowej za rok 2014, 25) podjecie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad gospodarowania nieruchomościami stanowiącymi własność powiatu dąbrowskiego, 26) podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Dyrektora Zarządu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej, 27) podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Dyrektora Zarządu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej, 28) sprawozdanie z realizacji w roku 2014 „programu współpracy powiatu dąbrowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego”, 29) ocena stanu bezpieczeństwa sanitarnego powiatu dąbrowskiego za 2014 rok, 30) wolne wnioski, 31) zamknięcie obrad.