1. Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Dąbrowskiego

22. Informacja na temat oceny zasobów pomocy społecznej za 2018 rok,

26. Wolne wnioski,

27. Zamknięcie obrad.

Serdecznie zapraszamy na sesję Rady Powiatu Dąbrowskiego, która odbędzie się w piątek 26 kwietnia 2019 roku o godz. 11:00 w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Proponowany porządek obrad: 1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad, 2. Złożenie ślubowania, 3. Przyjęcie porządku obrad, 4. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji, 5. Sprawozdanie Starosty z prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami Rady Powiatu, 6. Interpelacje i zapytania radnych, 7. Odczytanie pisemnych odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych, 8. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Dąbrowskiego na 2019 rok, 9. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Dąbrowskiego na lata 2019-2029, 10. Podjęcie uchwały w sprawie informacji o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz sprawozdania z działalności Komendanta Powiatowego Policji, 11. Podjęcie uchwały w sprawie informacji o stanie bezpieczeństwa powiatu w zakresie ochrony przeciwpożarowej za rok 2018, 12. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji na wykonanie konserwacji i zabezpieczenie muru, ściany zewnętrzne – cokół i tynki w Kościele Parafialnym pw. Św. Marii Magdaleny w Szczucinie, 13. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji na wykonanie pełnej konserwacji wraz z konserwacją estetyczną dwóch portali wykonanych z wapienia pińczowskiego usytuowanych na ścianie północnej i południowej prezbiterium Kościoła Parafialnego pw. Wniebowzięcia NMP w Gręboszowie, 14. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji na wykonanie konserwacji technicznej wraz z konserwacją estetyczną wieloformatowego obrazu na płótnie pn. Ekstaza Św. Antoniego z 1702 r. w Kościele Parafialnym pw. Św. Zygmunta w Żelichowie, 15. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji na wykonanie robót renowacyjno-budowlanych i odtworzeniowych – cokół strony zachodniej Kościoła Parafialnego pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Luszowicach – etap V, 16. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Inwestycje w infrastrukturę Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej w celu poprawy jakości oraz dostępności świadczonych usług”, 17. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie przez Zespół Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej kolejnej umowy najmu, 18. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia Gminie Radgoszcz zadania zarządzania drogami powiatowymi, 19. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Gminie Radgoszcz dotacji na letnie utrzymanie dróg powiatowych, 20. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia Gminie Szczucin zadania zarządzania drogami powiatowymi, 21. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Gminie Szczucin dotacji na letnie utrzymanie dróg powiatowych, 22. Informacja na temat oceny zasobów pomocy społecznej za 2018 rok, 23. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie za 2018 r. wraz z wykazem potrzeb w zakresie pomocy społecznej i zestawieniem potrzeb w zakresie systemu pieczy zastępczej, 24. Sprawozdanie z efektów pracy organizatora rodzinnej pieczy zastępczej za 2018 r., 25. Informacja Państwowego Inspektora Sanitarnego w Dąbrowie Tarnowskiej na temat oceny stanu bezpieczeństwa sanitarnego powiatu dąbrowskiego za 2018 rok, 26. Wolne wnioski, 27. Zamknięcie obrad.