1. Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Dąbrowskiego

1. otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad,
  2. przyjęcie porządku obrad,
  3. przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji,
  4. sprawozdanie Starosty z prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami Rady Powiatu,
  5. interpelacje i zapytania radnych,
  6. odczytanie pisemnych odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych,
  7. podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie powiatu dąbrowskiego na 2019 rok,
  8. podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Dąbrowskiego na lata 2019-2029,
  9. raport pn.: "Monitoring zawodów deficytowych i nadwyżkowych w powiecie dąbrowskim w 2018 roku",
  10. wolne wnioski,
  11. zamknięcie posiedzenia.
Serdecznie zapraszamy na sesję Rady Powiatu Dąbrowskiego, która odbędzie się we wtorek, 22 października 2019 roku o godzinie 13:00 w sali obrad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Proponowany porządek obrad: otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad, przyjęcie porządku obrad, przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji, sprawozdanie Starosty z prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami Rady Powiatu, interpelacje i zapytania radnych, odczytanie pisemnych odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych, podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie powiatu dąbrowskiego na 2019 rok, podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Dąbrowskiego na lata 2019-2029, raport pn.: "Monitoring zawodów deficytowych i nadwyżkowych w powiecie dąbrowskim w 2018 roku", wolne wnioski, zamknięcie posiedzenia.