1. Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Dąbrowskiego

1. otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad,
  2. przyjęcie porządku obrad,
  3. przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji,
  4. sprawozdanie Starosty z prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami Rady Powiatu,
  5. interpelacje i zapytania radnych,
  6. odczytanie pisemnych odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych,
  7. podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie powiatu dąbrowskiego na 2019 rok,
  8. podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Dąbrowskiego na lata 2019-2029,
  9. podjęcie uchwały w spawie uchwalenia” Programu współpracy Powiatu Dąbrowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalności pożytku publicznego na 2020 rok”,
  10. podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji samorządowej instytucji kultury – Powiatowej Biblioteki Publicznej z siedzibą w Brniu”,
  11. podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat za korzystanie z miejsc noclegowych w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej,
  12. podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie nieruchomości do zasobu Powiatu Dąbrowskiego,
  13. podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie nieruchomości do zasobu Powiatu Dąbrowskiego,
  14. podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie nieruchomości do zasobu Powiatu Dąbrowskiego,
  15. podjęcie uchwały w sprawie zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zadań na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2019 roku,
  16. podjęcie uchwały w sprawie przedłużenia terminu rozpatrzenia skargi,
  17. informacja o stanie realizacji zadań oświatowych Powiatu Dąbrowskiego za poprzedni rok szkolny 2018/2019, w tym o wynikach egzaminów,
  18. analiza oświadczeń majątkowych,
  19. wolne wnioski,
  20. zamknięcie posiedzenia.
Serdecznie zapraszamy na sesję Rady Powiatu Dąbrowskiego, która odbędzie się we środę, 27 listopada 2019 roku o godzinie 13:00 w sali obrad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Proponowany porządek obrad: otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad, przyjęcie porządku obrad, przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji, sprawozdanie Starosty z prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami Rady Powiatu, interpelacje i zapytania radnych, odczytanie pisemnych odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych, podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie powiatu dąbrowskiego na 2019 rok, podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Dąbrowskiego na lata 2019-2029, podjęcie uchwały w spawie uchwalenia” Programu współpracy Powiatu Dąbrowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalności pożytku publicznego na 2020 rok”, podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji samorządowej instytucji kultury – Powiatowej Biblioteki Publicznej z siedzibą w Brniu”, podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat za korzystanie z miejsc noclegowych w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie nieruchomości do zasobu Powiatu Dąbrowskiego, podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie nieruchomości do zasobu Powiatu Dąbrowskiego, podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie nieruchomości do zasobu Powiatu Dąbrowskiego, podjęcie uchwały w sprawie zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zadań na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2019 roku, podjęcie uchwały w sprawie przedłużenia terminu rozpatrzenia skargi, informacja o stanie realizacji zadań oświatowych Powiatu Dąbrowskiego za poprzedni rok szkolny 2018/2019, w tym o wynikach egzaminów, analiza oświadczeń majątkowych, wolne wnioski, zamknięcie posiedzenia.