1. Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Dąbrowskiego

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Dąbrowskiego

Prosimy o wyrozumiałość i dostosowanie się do zaleceń.

Proponowany porządek obrad:

• otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad,
  • przyjęcie porządku obrad,
  • przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji,
  • sprawozdanie Starosty z prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami Rady Powiatu,
  • interpelacje i zapytania radnych,
  • odczytanie pisemnych odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych,
  • przedstawienie raportu o stanie Powiatu Dąbrowskiego za 2019 rok,
  • podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Dąbrowskiego na 2020 rok,
  • podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Dąbrowskiego na lata 2020 – 2030,
  • podjęcie uchwały w sprawie likwidacji samorządowej instytucji kultury – Powiatowej Biblioteki Publicznej z siedzibą w Brniu,
  • podjęcie uchwały w sprawie powierzenia Gminie Olesno zadań w zakresie prowadzenia Powiatowej Biblioteki Publicznej,
  • wolne wnioski,
  • zamknięcie obrad.
Uprzejmie informujemy, że jutro, 23 czerwca 2020 roku o godzinie 14:00 w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbędzie się posiedzenie Rady Powiatu Dąbrowskiego. Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiologiczną zwracamy się z prośbą o nieuczestniczenie w tych obradach. Osoby zainteresowane zachęcamy do oglądania transmisji na żywo z przebiegu sesji, do której bezpośredni link będzie udostępniony w dniu obrad na stronie internetowej www.powiatdabrowski.pl. Prosimy o wyrozumiałość i dostosowanie się do zaleceń. Proponowany porządek obrad: otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad, przyjęcie porządku obrad, przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji, sprawozdanie Starosty z prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami Rady Powiatu, interpelacje i zapytania radnych, odczytanie pisemnych odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych, przedstawienie raportu o stanie Powiatu Dąbrowskiego za 2019 rok, podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Dąbrowskiego na 2020 rok, podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Dąbrowskiego na lata 2020 – 2030, podjęcie uchwały w sprawie likwidacji samorządowej instytucji kultury – Powiatowej Biblioteki Publicznej z siedzibą w Brniu, podjęcie uchwały w sprawie powierzenia Gminie Olesno zadań w zakresie prowadzenia Powiatowej Biblioteki Publicznej, wolne wnioski, zamknięcie obrad.