Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na spotkanie autorskie z Moniką Sobień-Górską i Robertem Górskim

Zaproszenie na spotkanie autorskie z Moniką Sobień-Górską i Robertem Górskim

Zaproszenie na spotkanie autorskie z Moniką Sobień-Górską i Robertem Górskim

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Kozaczkowej zaprasza na spotkanie autorskie z Moniką Sobień-Górską i Robertem Górskim, które odbędzie się 24.06.2024 roku o godzinie 17:00 w Ośrodku Spotkania Kultur (dawna Synagoga) w Dąbrowie Tarnowskiej.

Monika Sobień-Górska - dziennikarka, scenarzystka, absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim i Szkoły Filmowej Wajdy. Autorka książek: "Wybrałem życie", "Jak zostałem Prezesem", "Ukrainki. Co myślą o Polakach, u których pracują", "Polscy miliarderzy. Ich żony, dzieci, pieniądze", "Imperium Lewandowska". Założycielka portalu Wemen.pl. Publikuje felietony w "Zwierciadle" i "Claudii". Jest autorką scenariusza do filmu "Lęk" w reżyserii Sławomira Fabickiego.

Robert Górski - jeden z najpopularniejszych artystów kabaretowych w Polsce. Satyryk, scenarzysta, komik, aktor, felietonista, absolwent polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim, a przede wszystkim założyciel i lider Kabaretu Moralnego Niepokoju. Wielokrotnie nagradzany autor setek skeczów, piosenek, tekstów satyrycznych i sztuk teatralnych, słuchowisk, seriali i wielkich widowisk telewizyjnych. Pomysłodawca, scenarzysta i główny aktor kultowego serialu "Ucho Prezesa". Współautor dwóch książek: "Jak zostałem premierem: i "Jak zostałem Prezesem".

Spotkanie dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wstęp wolny!

źródło: MBP w Dąbrowie Tarnowskiej

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Kozaczkowej zaprasza na spotkanie autorskie z Moniką Sobień-Górską i Robertem Górskim, które odbędzie się 24.06.2024 roku o godzinie 17:00 w Ośrodku Spotkania Kultur (dawna Synagoga) w Dąbrowie Tarnowskiej. Monika Sobień-Górska - dziennikarka, scenarzystka, absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim i Szkoły Filmowej Wajdy. Autorka książek: "Wybrałem życie", "Jak zostałem Prezesem", "Ukrainki. Co myślą o Polakach, u których pracują", "Polscy miliarderzy. Ich żony, dzieci, pieniądze", "Imperium Lewandowska". Założycielka portalu Wemen.pl. Publikuje felietony w "Zwierciadle" i "Claudii". Jest autorką scenariusza do filmu "Lęk" w reżyserii Sławomira Fabickiego. Robert Górski - jeden z najpopularniejszych artystów kabaretowych w Polsce. Satyryk, scenarzysta, komik, aktor, felietonista, absolwent polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim, a przede wszystkim założyciel i lider Kabaretu Moralnego Niepokoju. Wielokrotnie nagradzany autor setek skeczów, piosenek, tekstów satyrycznych i sztuk teatralnych, słuchowisk, seriali i wielkich widowisk telewizyjnych. Pomysłodawca, scenarzysta i główny aktor kultowego serialu "Ucho Prezesa". Współautor dwóch książek: "Jak zostałem premierem: i "Jak zostałem Prezesem". Spotkanie dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wstęp wolny! źródło: MBP w Dąbrowie Tarnowskiej