Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na spotkanie dla młodych NGO i grup nieformalnych

Zaproszenie na spotkanie dla młodych NGO i grup nieformalnych

Zaproszenie na spotkanie dla młodych NGO i grup nieformalnych

Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze zaprasza na spotkanie inspiracyjno-sieciujące  pt. ''Tygiel inspiracji'', które odbędzie się w 21 listopada 2019 roku o godz. 16:00 w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej (Sala obrad). Spotkanie jest adresowane w szczególności do młodych organizacji pozarządowych oraz członków grup inicjatywnych realizujących program FIO Małopolska Lokalnie-Północ, a także lokalnych liderów, społeczników i wszystkich osób, które nie realizują projektów, ale chciałyby poznać osoby realizujące ciekawe inicjatywy w ich najbliższym otoczeniu.

Uczestnicy czwartkowego spotkania będą mogli dowiedzieć się m.in. z jakich konkursów grantowych mogą  korzystać grupy nieformalne oraz w jaki inny sposób można sfinansować działania społeczne. Ponadto będą mogli wymienić się doświadczeniami i dobrymi praktykami oraz zapoznać z członkami grup nieformalnych i młodych NGO realizujących projekty społeczne.

Ze względów organizacyjnych osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o zgłoszenie swojego uczestnictwa w terminie do 19 listopada 2019 r. telefonicznie: 14/642-24-31 wewn. 243 lub na adres e-mail: zdrowie@powiatdabrowski.pl

Spotkanie realizowane jest w ramach Programu FIO Małopolska Lokalnie – Północ dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Gminy Miejskiej Kraków i Województwa Małopolskiego.

dagj

Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze zaprasza na spotkanie inspiracyjno-sieciujące  pt. ''Tygiel inspiracji'', które odbędzie się w 21 listopada 2019 roku o godz. 16:00 w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej (Sala obrad). Spotkanie jest adresowane w szczególności do młodych organizacji pozarządowych oraz członków grup inicjatywnych realizujących program FIO Małopolska Lokalnie-Północ, a także lokalnych liderów, społeczników i wszystkich osób, które nie realizują projektów, ale chciałyby poznać osoby realizujące ciekawe inicjatywy w ich najbliższym otoczeniu. Uczestnicy czwartkowego spotkania będą mogli dowiedzieć się m.in. z jakich konkursów grantowych mogą  korzystać grupy nieformalne oraz w jaki inny sposób można sfinansować działania społeczne. Ponadto będą mogli wymienić się doświadczeniami i dobrymi praktykami oraz zapoznać z członkami grup nieformalnych i młodych NGO realizujących projekty społeczne. Ze względów organizacyjnych osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o zgłoszenie swojego uczestnictwa w terminie do 19 listopada 2019 r. telefonicznie: 14/642-24-31 wewn. 243 lub na adres e-mail: zdrowie@powiatdabrowski.pl Spotkanie realizowane jest w ramach Programu FIO Małopolska Lokalnie – Północ dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Gminy Miejskiej Kraków i Województwa Małopolskiego. dagj