Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na spotkanie pn.: "Dotacje dla MŚP na lata 2007-2013 oraz inne źródła finansowania działalności gospodarczej"

Zaproszenie na spotkanie pn.: "Dotacje dla MŚP na lata 2007-2013 oraz inne źródła finansowania działalności gospodarczej"

Zaproszenie na spotkanie pn.:

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji, Zrzeszenie Przedsiębiorców i Handlowców Powiśla Dąbrowskiego oraz Cech Rzemiosł Różnych zaprasza Państwa na spotkanie informacyjno promocyjne dla przedstawicieli MŚP pn.: „Dotacje dla MŚP na lata 2007-2013 oraz inne źródła finansowania działalności gospodarczej".

Spotkanie odbędzie się w dniu 16 listopada 2007 roku o godz. 10.00 w Sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.


Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji, Zrzeszenie Przedsiębiorców i Handlowców Powiśla Dąbrowskiego oraz Cech Rzemiosł Różnych zaprasza Państwa na spotkanie informacyjno promocyjne dla przedstawicieli MŚP pn.: „Dotacje dla MŚP na lata 2007-2013 oraz inne źródła finansowania działalności gospodarczej". Spotkanie odbędzie się w dniu 16 listopada 2007 roku o godz. 10.00 w Sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.