Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na spotkanie w sprawie Strategii Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego na lata 2023–2030

Zaproszenie na spotkanie w sprawie Strategii Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego na lata 2023–2030

Zaproszenie na spotkanie w sprawie Strategii Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego na lata 2023–2030

W związku z trwającymi konsultacjami społecznymi projektu dokumentu pn. "Strategia Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego na lata 2023–2030", Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek zaprasza mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego oraz przedsiębiorców, przedstawicieli sektora społecznego i instytucji publicznych na spotkanie, które odbędzie się 6 grudnia 2023 roku o godzinie 15:00 w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. B. Joselewicza 5.

Przedstawione zostaną główne założenia programowe i wdrożeniowe dokumentu tj. wizja, misja, cele strategiczne wraz z odpowiadającymi im działaniami, a także zakres rzeczowy projektów strategicznych, które planowane są do realizacji przez samorząd powiatowy.

Podczas spotkania będzie również zapewniona możliwość złożenia uwag i opinii do projektu dokumentu.

Starosta Dąbrowski
Lesław Wieczorek

W związku z trwającymi konsultacjami społecznymi projektu dokumentu pn. "Strategia Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego na lata 2023–2030", Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek zaprasza mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego oraz przedsiębiorców, przedstawicieli sektora społecznego i instytucji publicznych na spotkanie, które odbędzie się 6 grudnia 2023 roku o godzinie 15:00 w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. B. Joselewicza 5. Przedstawione zostaną główne założenia programowe i wdrożeniowe dokumentu tj. wizja, misja, cele strategiczne wraz z odpowiadającymi im działaniami, a także zakres rzeczowy projektów strategicznych, które planowane są do realizacji przez samorząd powiatowy. Podczas spotkania będzie również zapewniona możliwość złożenia uwag i opinii do projektu dokumentu. Starosta DąbrowskiLesław Wieczorek