Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na szkolenie

Zaproszenie na szkolenie

Zaproszenie na szkolenie

W związku z wystąpieniem powodzi na terenie powiatu dąbrowskiego Kierownik Biura Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Andrzej Giza zaprasza na szkolenie w ramach działania „Przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku klęsk żywiołowych i katastrof oraz wprowadzenie odpowiednich środków zapobiegawczych”, poddziałanie „Wsparcie inwestycji w odtwarzanie gruntów rolnych i przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku klęsk żywiołowych, niekorzystnych zjawisk klimatycznych i katastrof”,  typ operacji „Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej”.

Spotkanie odbędzie się, 10 czerwca 2019 roku o godzinie 13:30 w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Szkolenie zostanie przeprowadzone przez pracowników Centrali Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

mags

W związku z wystąpieniem powodzi na terenie powiatu dąbrowskiego Kierownik Biura Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Andrzej Giza zaprasza na szkolenie w ramach działania „Przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku klęsk żywiołowych i katastrof oraz wprowadzenie odpowiednich środków zapobiegawczych”, poddziałanie „Wsparcie inwestycji w odtwarzanie gruntów rolnych i przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku klęsk żywiołowych, niekorzystnych zjawisk klimatycznych i katastrof”,  typ operacji „Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej”. Spotkanie odbędzie się, 10 czerwca 2019 roku o godzinie 13:30 w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Szkolenie zostanie przeprowadzone przez pracowników Centrali Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. mags