Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na szkolenie dla organizacji pozarządowych

Zaproszenie na szkolenie dla organizacji pozarządowych

Zaproszenie na szkolenie dla organizacji pozarządowych

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej i Regionalny Ośrodek EFS w Tarnowie prowadzony przez Fundację im. Hetmana Jana Tarnowskiego serdecznie zapraszają na szkolenie z zakresu źródeł finansowania dla organizacji pozarządowych w 2012 roku, które odbędzie się 19 grudnia 201 r. o godz. 14:00 w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej (Sala obrad).

Spotkanie poprowadzi Marcin Lewandowski - animator Regionalnego Ośrodka EFS w Tarnowie, który m.in. zaprezentuje założenia Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, Mechanizmów Szwajcarskich MF/EOG, Fundacji Batorego i innych podmiotów udzielających dofinansowania organizacjom pozarządowym. W trakcie spotkania podjęta zostanie również dyskusja na temat potrzeb i zasobów organizacji pozarządowych powiatu dąbrowskiego oraz możliwości pozyskiwania wkładu własnego do projektów.

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej i Regionalny Ośrodek EFS w Tarnowie prowadzony przez Fundację im. Hetmana Jana Tarnowskiego serdecznie zapraszają na szkolenie z zakresu źródeł finansowania dla organizacji pozarządowych w 2012 roku, które odbędzie się 19 grudnia 201 r. o godz. 14:00 w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej (Sala obrad). Spotkanie poprowadzi Marcin Lewandowski - animator Regionalnego Ośrodka EFS w Tarnowie, który m.in. zaprezentuje założenia Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, Mechanizmów Szwajcarskich MF/EOG, Fundacji Batorego i innych podmiotów udzielających dofinansowania organizacjom pozarządowym. W trakcie spotkania podjęta zostanie również dyskusja na temat potrzeb i zasobów organizacji pozarządowych powiatu dąbrowskiego oraz możliwości pozyskiwania wkładu własnego do projektów.