Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na turniej piłki nożnej w Małcu

Zaproszenie na turniej piłki nożnej w Małcu

Zaproszenie na turniej piłki nożnej w Małcu

Katolicko- Strażacko- Uczniowski Zespół Sportowy w Małcu serdecznie zaprasza na otwarty turniej piłki nożnej dla Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Starosty Dąbrowskiego. Uczestnikami turnieju (zawodów) mogą być w szczególności członkowie ochotniczych straży pożarnych z terenu powiatu dąbrowskiego, a także inne osoby, które lubią grać w piłkę nożną i są mieszkańcami powiatu dąbrowskiego. Turniej odbędzie się w niedzielę 18 sierpnia 2019 roku o godz. 15:00 na boisku sportowym w Małcu.

Rozgrywki współfinansowane są ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przyznanej KSUZS w Małcu na realizację zadania publicznego pn. „Małec na Sportowo - organizacja amatorskich zawodów i imprez sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych”.

Pliki do pobrania

Pobierz plik Regulamin.pdf

dagj/gd

Katolicko- Strażacko- Uczniowski Zespół Sportowy w Małcu serdecznie zaprasza na otwarty turniej piłki nożnej dla Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Starosty Dąbrowskiego. Uczestnikami turnieju (zawodów) mogą być w szczególności członkowie ochotniczych straży pożarnych z terenu powiatu dąbrowskiego, a także inne osoby, które lubią grać w piłkę nożną i są mieszkańcami powiatu dąbrowskiego. Turniej odbędzie się w niedzielę 18 sierpnia 2019 roku o godz. 15:00 na boisku sportowym w Małcu. Rozgrywki współfinansowane są ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przyznanej KSUZS w Małcu na realizację zadania publicznego pn. „Małec na Sportowo - organizacja amatorskich zawodów i imprez sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych”. Pliki do pobrania Pobierz plik Regulamin.pdf dagj/gd