Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na Turniej Piłki Nożnej z okazji Święta Niepodległości

Zaproszenie na Turniej Piłki Nożnej z okazji Święta Niepodległości

Zaproszenie na Turniej Piłki Nożnej z okazji Święta Niepodległości

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza do wspólnego kibicowania drużynom biorącym udział w Turnieju Piłki Nożnej z okazji Święta Niepodległości, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 października 2022 r., na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy I Liceum Ogólnokształcącym w Dąbrowie Tarnowskiej.

Oficjalne rozpoczęcie Turnieju przewidziane jest na godz. 13:00. Udział w tym sportowym wydarzeniu, którego celem jest uczczenie „na sportowo” 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, zadeklarowały drużyny: strażaków, policjantów, przedsiębiorców, Gminy Gręboszów, pracowników firmy BMS Metal oraz firmy MK-GEO Usługi Geodezyjne, a także łączona drużyna samorządowców Powiatu Dąbrowskiego i nauczycieli.

Turniej organizowany jest w ramach zadania publicznego Województwa Małopolskiego pod tytułem: Małopolska „na sportowo” świętuje ważne rocznice.

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza do wspólnego kibicowania drużynom biorącym udział w Turnieju Piłki Nożnej z okazji Święta Niepodległości, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 października 2022 r., na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy I Liceum Ogólnokształcącym w Dąbrowie Tarnowskiej. Oficjalne rozpoczęcie Turnieju przewidziane jest na godz. 13:00. Udział w tym sportowym wydarzeniu, którego celem jest uczczenie „na sportowo” 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, zadeklarowały drużyny: strażaków, policjantów, przedsiębiorców, Gminy Gręboszów, pracowników firmy BMS Metal oraz firmy MK-GEO Usługi Geodezyjne, a także łączona drużyna samorządowców Powiatu Dąbrowskiego i nauczycieli. Turniej organizowany jest w ramach zadania publicznego Województwa Małopolskiego pod tytułem: Małopolska „na sportowo” świętuje ważne rocznice.