Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na Turniej Tenisa Stołowego w Małcu

Zaproszenie na Turniej Tenisa Stołowego w Małcu

Katolicko-Strażacko-Uczniowski Zespół Sportowy w Małcu zaprasza na Międzygminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego, który się odbędzie w dniu 14.02.2009 r. o godzinie 12 00 w Szkole Podstawowej w Małcu.

Mecze będą rozgrywane w dwóch kategoriach:

1. uczniowie szkół podstawowych: czas rozgrywek 1200 – 1500 dla chłopców i dziewczyn.
2. uczniowie gimnazjów i starsi: czas rozgrywek 1500 – 1800 dla chłopców i dziewczyn.

REGULAMIN TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO

1. Na zawodach obowiązuje strój sportowy.
2. Uczniowie przed przystąpieniem do turnieju są zobowiązani do okazania legitymacji szkolnej.
3. Turniej odbywa się na ogólnych przepisach Polskiego Związku Tenisa Stołowego, system rozrywek uzależniony jest od liczby zgłoszeń.
4. Zawodnicy grający w młodszej kategorii nie mogą grać w starszej kategorii i na odwrót.
5. Organizatorzy zapewniają przebieralnię, za zgubione rzeczy organizator nie ponosi odpowiedzialności.
6. Ubezpieczenie uczestników turnieju leży w gestii osoby delegującej.

Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w turnieju prosimy kontakt z Panem Mirosławem Łuszczem tel. 691 288 596, który do 12 lutego 2009 r. będzie przyjmował zgłoszenia.

Katolicko-Strażacko-Uczniowski Zespół Sportowy w Małcu zaprasza na Międzygminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego, który się odbędzie w dniu 14.02.2009 r. o godzinie 12 00 w Szkole Podstawowej w Małcu. Mecze będą rozgrywane w dwóch kategoriach: 1. uczniowie szkół podstawowych: czas rozgrywek 1200 – 1500 dla chłopców i dziewczyn.2. uczniowie gimnazjów i starsi: czas rozgrywek 1500 – 1800 dla chłopców i dziewczyn. REGULAMIN TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO 1. Na zawodach obowiązuje strój sportowy.2. Uczniowie przed przystąpieniem do turnieju są zobowiązani do okazania legitymacji szkolnej.3. Turniej odbywa się na ogólnych przepisach Polskiego Związku Tenisa Stołowego, system rozrywek uzależniony jest od liczby zgłoszeń.4. Zawodnicy grający w młodszej kategorii nie mogą grać w starszej kategorii i na odwrót.5. Organizatorzy zapewniają przebieralnię, za zgubione rzeczy organizator nie ponosi odpowiedzialności.6. Ubezpieczenie uczestników turnieju leży w gestii osoby delegującej. Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w turnieju prosimy kontakt z Panem Mirosławem Łuszczem tel. 691 288 596, który do 12 lutego 2009 r. będzie przyjmował zgłoszenia.