Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na Turniej z okazji 221 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Zaproszenie na Turniej z okazji 221 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego na IV Powiatowy Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego, który organizowany jest z okazji 221 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Turniej odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2012 r. (niedziela) o godz. 13:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.

PROGRAM TURNIEJU

Godz. 13:00 Oficjalne otwarcie Turnieju

Godz. 13:15 STRAŻACY – "GL" (BP)

SZPITAL - PRZEDSIĘBIORCY

STRAŻACY - SAMORZĄDOWCY

SZPITAL - POLICJANCI

"GL" (BP) - SAMORZĄDOWCY

PRZEDSIĘBIORCY - POLICJANCI

A 1 – B 2

A 2 – B 1

"3 miejsca" w grupach – mecz o 5 miejsce

mecz o 3 miejsce

mecz o 1 miejsce - FINAŁ

ok.godz. 18:00 Wręczenie pucharów, zakończenie Turnieju

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego na IV Powiatowy Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego, który organizowany jest z okazji 221 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Turniej odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2012 r. (niedziela) o godz. 13:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. PROGRAM TURNIEJU Godz. 13:00 Oficjalne otwarcie Turnieju Godz. 13:15 STRAŻACY – "GL" (BP) SZPITAL - PRZEDSIĘBIORCY STRAŻACY - SAMORZĄDOWCY SZPITAL - POLICJANCI "GL" (BP) - SAMORZĄDOWCY PRZEDSIĘBIORCY - POLICJANCI A 1 – B 2 A 2 – B 1 "3 miejsca" w grupach – mecz o 5 miejsce mecz o 3 miejsce mecz o 1 miejsce - FINAŁ ok.godz. 18:00 Wręczenie pucharów, zakończenie Turnieju