Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na Turniej z okazji 222 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Zaproszenie na Turniej z okazji 222 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Zaproszenie na Turniej z okazji 222 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego na V Powiatowy Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego, który organizowany jest z okazji 222 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Turniej odbędzie się w najbliższą niedzielę 28 kwietnia 2013 r. o godz. 13:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.

W Turnieju uczestniczyć będą drużyny strażaków, przedsiębiorców, pracowników dąbrowskiego szpitala i „Groszka”.

Wszystkich, którzy pasjonują się piłką nożną i lubią dobrą zabawę zapraszamy do wspólnego kibicowania drużynom.

 

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego na V Powiatowy Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego, który organizowany jest z okazji 222 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Turniej odbędzie się w najbliższą niedzielę 28 kwietnia 2013 r. o godz. 13:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. W Turnieju uczestniczyć będą drużyny strażaków, przedsiębiorców, pracowników dąbrowskiego szpitala i „Groszka”. Wszystkich, którzy pasjonują się piłką nożną i lubią dobrą zabawę zapraszamy do wspólnego kibicowania drużynom.