1. Zaproszenie na Turniej z okazji 223 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Zaproszenie na Turniej z okazji 223 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego na VI Powiatowy Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego, który organizowany jest z okazji 223 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Turniej odbędzie się w najbliższą sobotę 26 kwietnia 2014 r. o godz. 13:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. W Turnieju uczestniczyć będą drużyny strażaków, policjantów, przedsiębiorców, nauczycieli i PJK Team. Wszystkich, którzy pasjonują się piłką nożną i lubią dobrą zabawę zapraszamy do wspólnego kibicowania drużynom.