Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na V Otwarte Mistrzostwa Dąbrowy Tarnowskiej w Halowej Piłce Nożnej

Zaproszenie na V Otwarte Mistrzostwa Dąbrowy Tarnowskiej w Halowej Piłce Nożnej

Zaproszenie na V Otwarte Mistrzostwa Dąbrowy Tarnowskiej w Halowej Piłce Nożnej

Miejsko-Ludowy Klub Sportowy „Dąbrovia” Dąbrowa Tarnowska oraz Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego na V Otwarte Mistrzostwa Dąbrowy Tarnowskiej w Halowej Piłce Nożnej, które odbędą się w najbliższą sobotę, 29 grudnia 2018 r., w Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Organizowane od kilku lat mistrzostwa cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Do tegorocznego turnieju zgłosiło się 15 drużyn z powiatu dąbrowskiego oraz Dębicy, Gorlic, Połańca i Tarnowa.

Faza grupowa rozpoczyna się o godzinie 8:00, natomiast finały rozegrane zostaną o godzinie 17:00.

Miejsko-Ludowy Klub Sportowy „Dąbrovia” Dąbrowa Tarnowska oraz Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego na V Otwarte Mistrzostwa Dąbrowy Tarnowskiej w Halowej Piłce Nożnej, które odbędą się w najbliższą sobotę, 29 grudnia 2018 r., w Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej. Organizowane od kilku lat mistrzostwa cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Do tegorocznego turnieju zgłosiło się 15 drużyn z powiatu dąbrowskiego oraz Dębicy, Gorlic, Połańca i Tarnowa. Faza grupowa rozpoczyna się o godzinie 8:00, natomiast finały rozegrane zostaną o godzinie 17:00.