Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na VI Powiatowy Turniej Niepodległości

Zaproszenie na VI Powiatowy Turniej Niepodległości

Zaproszenie na VI Powiatowy Turniej Niepodległości

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego na VI Powiatowy Turniej Niepodległości o Puchar Starosty Dąbrowskiego, który organizowany jest z okazji 95 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Turniej piłki nożnej rozegrany zostanie 10 listopada 2013 r. (niedziela) na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Oficjalne rozpoczęcie przewidziane jest na godz. 13:00.

W Turnieju wezmą udział drużyny: strażaków, policjantów, przedsiębiorców, nauczycieli pracowników szpitala oraz drużyna „Straż Leśna”.

 

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego na VI Powiatowy Turniej Niepodległości o Puchar Starosty Dąbrowskiego, który organizowany jest z okazji 95 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Turniej piłki nożnej rozegrany zostanie 10 listopada 2013 r. (niedziela) na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Oficjalne rozpoczęcie przewidziane jest na godz. 13:00. W Turnieju wezmą udział drużyny: strażaków, policjantów, przedsiębiorców, nauczycieli pracowników szpitala oraz drużyna „Straż Leśna”.