Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na VII Hubertusa Okręgu Tarnowskiego

Zaproszenie na VII Hubertusa Okręgu Tarnowskiego

Zaproszenie na VII Hubertusa Okręgu Tarnowskiego

Powiat Dąbrowski, Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Tarnowie, Centrum Polonii - Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu oraz Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska serdecznie zapraszają w dniu 12 października 2019 roku do zespołu dworsko - parkowego w Brniu, gdzie odbędzie się "VII Hubertus Okręgu Tarnowskiego".

Wydarzenie to ma na celu propagowanie kultu św. Huberta oraz integrację rolników i wszystkich mieszkańców regionu. Przewidziano liczne atrakcje, także dla najmłodszych, stoiska wystawowe, występy na scenie oraz promocję dziczyzny połączoną z degustacją.

msmol

Powiat Dąbrowski, Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Tarnowie, Centrum Polonii - Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu oraz Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska serdecznie zapraszają w dniu 12 października 2019 roku do zespołu dworsko - parkowego w Brniu, gdzie odbędzie się "VII Hubertus Okręgu Tarnowskiego". Wydarzenie to ma na celu propagowanie kultu św. Huberta oraz integrację rolników i wszystkich mieszkańców regionu. Przewidziano liczne atrakcje, także dla najmłodszych, stoiska wystawowe, występy na scenie oraz promocję dziczyzny połączoną z degustacją. msmol