Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na VII Spotkanie Kultur

Zaproszenie na VII Spotkanie Kultur

Zaproszenie na VII Spotkanie Kultur

  Od siedmiu lat w formule Spotkań Kultur (od ponad dziesięciu w innych, wcześniejszych) na parkingu „Dąbrowiaka”, w samym centrum miasta w połowie lipca Dąbrowa Tarnowska świętuje.

  Tegoroczna edycja Spotkania Kultur będzie wyjątkowa, bo na dużą skalę chce włączyć do wspólnej zabawy i świętowania finału Dni Dąbrowy również osoby starsze, dla których rock nie stanowi silnego magnesu. To z myślą o nich organizatorzy przygotowali „Listę śląskich szlagierów” w wykonaniu artystów związanych z Telewizją Silesia. Trzygodzinne show przeplatane zabawami i konkursami w ramach Małopolskiego Pikniku Europejskiego – biesiada przebojów ze Śląska powinno zadowolić nawet najbardziej wybrednych. Dla dąbrowskiej publiczności wystąpią: Mona Lisa, Mirosław Szołtysek, Teresa Walerjańska, a program poprowadzi z werwą Eugeniusz Witek „Geno”.

  Dla młodzieży jako suport gwiazdy wieczoru wystąpi około godz.19:45 mocno rockowa kapela„Sovereign” z Wrocławia, w której wokalistką jest studentka pochodząca z Dąbrowy – Barbara Kozik. Około godz. 21:00 zagra „GOLEC UORKIESTRA”, a po zakończeniu koncertu tegorocznej gwiazdy będziemy mogli podziwiać na dąbrowskim niebie pokaz ogni sztucznych.

  Patronat honorowy przyjęli: Stanisław Początek Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej (około godz.18:00 podsumuje na scenie Dni Dąbrowy) i Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski, głównym sponsorem jest właściciel C.H. „Dąbrowiak” spółka „Invest Nieruchomości”, sponsorami strategicznymi: „Tauron” Dystrybucja w Tarnowie, Bank Spółdzielczy, „Eurosan” w Dąbrowie Tarnowskiej i „Bruk-Bet” Nieciecza. Pełna lista sponsorów zostanie opublikowana na stronie DDK. Zorganizowanie tej imprezy masowej na taką skalę – bez pomocy sponsorów, szczególnie głównego – „Invest Nieruchomości” z Prezesem Romanem Mosio na czele, byłoby niemożliwe.

Wstęp na VII Spotkanie Kultur, jak na wszystkie poprzednie edycje, jest wolny.

files/aktualnosci/2014/07_lipiec/07_Zaproszenie_na_VII_Spotkanie_Kultur/dni6.jpg

  Od siedmiu lat w formule Spotkań Kultur (od ponad dziesięciu w innych, wcześniejszych) na parkingu „Dąbrowiaka”, w samym centrum miasta w połowie lipca Dąbrowa Tarnowska świętuje.   Tegoroczna edycja Spotkania Kultur będzie wyjątkowa, bo na dużą skalę chce włączyć do wspólnej zabawy i świętowania finału Dni Dąbrowy również osoby starsze, dla których rock nie stanowi silnego magnesu. To z myślą o nich organizatorzy przygotowali „Listę śląskich szlagierów” w wykonaniu artystów związanych z Telewizją Silesia. Trzygodzinne show przeplatane zabawami i konkursami w ramach Małopolskiego Pikniku Europejskiego – biesiada przebojów ze Śląska powinno zadowolić nawet najbardziej wybrednych. Dla dąbrowskiej publiczności wystąpią: Mona Lisa, Mirosław Szołtysek, Teresa Walerjańska, a program poprowadzi z werwą Eugeniusz Witek „Geno”.   Dla młodzieży jako suport gwiazdy wieczoru wystąpi około godz.19:45 mocno rockowa kapela„Sovereign” z Wrocławia, w której wokalistką jest studentka pochodząca z Dąbrowy – Barbara Kozik. Około godz. 21:00 zagra „GOLEC UORKIESTRA”, a po zakończeniu koncertu tegorocznej gwiazdy będziemy mogli podziwiać na dąbrowskim niebie pokaz ogni sztucznych.   Patronat honorowy przyjęli: Stanisław Początek Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej (około godz.18:00 podsumuje na scenie Dni Dąbrowy) i Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski, głównym sponsorem jest właściciel C.H. „Dąbrowiak” spółka „Invest Nieruchomości”, sponsorami strategicznymi: „Tauron” Dystrybucja w Tarnowie, Bank Spółdzielczy, „Eurosan” w Dąbrowie Tarnowskiej i „Bruk-Bet” Nieciecza. Pełna lista sponsorów zostanie opublikowana na stronie DDK. Zorganizowanie tej imprezy masowej na taką skalę – bez pomocy sponsorów, szczególnie głównego – „Invest Nieruchomości” z Prezesem Romanem Mosio na czele, byłoby niemożliwe. Wstęp na VII Spotkanie Kultur, jak na wszystkie poprzednie edycje, jest wolny.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG