Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na VIII Powiatowy Turniej Niepodległości

Zaproszenie na VIII Powiatowy Turniej Niepodległości

Zaproszenie na VIII Powiatowy Turniej Niepodległości

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego na VIII Powiatowy Turniej Niepodległości w piłce nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego.

Turniej, który jest jedną z imprez towarzyszących obchodom 97 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, rozegrany zostanie w najbliższą sobotę 7 listopada 2015 r. na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Oficjalne rozpoczęcie przewidziane jest na godz. 1300.

Zgłoszenia do udziału w Turnieju złożyli: policjanci, strażacy, nauczyciele, samorządowcy, przedsiębiorcy, a także pracownicy firmy ZBUD.

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego na VIII Powiatowy Turniej Niepodległości w piłce nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego. Turniej, który jest jedną z imprez towarzyszących obchodom 97 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, rozegrany zostanie w najbliższą sobotę 7 listopada 2015 r. na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Oficjalne rozpoczęcie przewidziane jest na godz. 1300. Zgłoszenia do udziału w Turnieju złożyli: policjanci, strażacy, nauczyciele, samorządowcy, przedsiębiorcy, a także pracownicy firmy ZBUD.