1. Zaproszenie na VIII Powiatowy Turniej Niepodległości

Zaproszenie na VIII Powiatowy Turniej Niepodległości

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego na VIII Powiatowy Turniej Niepodległości w piłce nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego. Turniej, który jest jedną z imprez towarzyszących obchodom 97 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, rozegrany zostanie w najbliższą sobotę 7 listopada 2015 r. na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Oficjalne rozpoczęcie przewidziane jest na godz. 1300. Zgłoszenia do udziału w Turnieju złożyli: policjanci, strażacy, nauczyciele, samorządowcy, przedsiębiorcy, a także pracownicy firmy ZBUD.