1. Zaproszenie na warsztaty fotograficzne

Gimnazjum w Mędrzechowie– 16.05.2016 godz. 14:30
Gimnazjum w Gręboszowie – 23.05.2016 godz. 14:30

Serdecznie zapraszamy!

Informujemy, że w dniach 10,16,23 maja br. o godzinie 14.30 w gminach: Radgoszcz, Mędrzechów, Gręboszów odbędą się kolejne warsztaty fotograficzne organizowane przez Centrum Poloniii, Ośrodek Kultury,Turystyki i Rekreacji w Brniu w ramach projektu "Powiat dąbrowski w obiektywie - tam gdzie nie tylko domy w kwiaty malowane" realizowanego przy wsparciu finansowym Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach FIO 2015. Projekt ma na celu merytoryczne przygotowanie mieszkańców powiatu dąbrowskiego do plenerów fotograficznych dokumentujących miejsca historyczne i turystyczne atrakcyjne powiatu dąbrowskiego oraz druk publikacji książkowej – albumu fotograficznego przedstawiającego najciekawsze prace uczestników. Plenery odbędą się bezpośrednio po warsztatach. Gdzie? Kiedy? Gimnazjum w Radgoszczy – 10.05.2016 godz. 14:30Gimnazjum w Mędrzechowie– 16.05.2016 godz. 14:30Gimnazjum w Gręboszowie – 23.05.2016 godz. 14:30 Serdecznie zapraszamy!