Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na wernisaż wystawy i koncert

Zaproszenie na wernisaż wystawy i koncert

Zaproszenie na wernisaż wystawy i koncert
Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wójt Gminy Olesno Witold Morawiec, Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie i Gminny Ośrodek Kultury w Oleśnie z siedzibą w Zalipiu serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy Anny Szczepańskiej oraz Koncert w wykonaniu Dominiki Pruchnickiej – uczestniczki programu The Voice of Poland (wokal), Małgorzaty Giemzy (pianino) i Izabeli Dąbek (wokal, saksofon).
 
Wydarzenie odbędzie się w sobotę 17 lutego 2024 roku o godz. 17:00 w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie (ul. Leśna 11 A).
 
Wstęp wolny!
 
Zgłoszenia przyjmowane są do 15.02.2024
(nr tel.: 14 687 00 87 lub e-mail: biblioteka@gbpolesno.pl)
 
Anna Szczepańska pochodzi z Pilczy Żelichowskiej (Gmina Olesno), gdzie dorastała i uczyła się w miejscowej szkole podstawowej, w której pod okiem troskliwych nauczycielek zaczęła kształtować swoje zdolności plastyczne odziedziczone po mamie. Jej talent artystyczny w pełni rozkwitł podczas pracy w Domu Malarek w Zalipiu. W swoich obrazach łączy surrealizm z tradycją ludową, sięga po kwiatowe motywy zalipiańskie i zestawia je z bajkowymi wizerunkami kobiet. Obecnie mieszka, pracuje i tworzy we Francji.
Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wójt Gminy Olesno Witold Morawiec, Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie i Gminny Ośrodek Kultury w Oleśnie z siedzibą w Zalipiu serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy Anny Szczepańskiej oraz Koncert w wykonaniu Dominiki Pruchnickiej – uczestniczki programu The Voice of Poland (wokal), Małgorzaty Giemzy (pianino) i Izabeli Dąbek (wokal, saksofon).   Wydarzenie odbędzie się w sobotę 17 lutego 2024 roku o godz. 17:00 w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie (ul. Leśna 11 A).   Wstęp wolny!   Zgłoszenia przyjmowane są do 15.02.2024 (nr tel.: 14 687 00 87 lub e-mail: biblioteka@gbpolesno.pl)   Anna Szczepańska pochodzi z Pilczy Żelichowskiej (Gmina Olesno), gdzie dorastała i uczyła się w miejscowej szkole podstawowej, w której pod okiem troskliwych nauczycielek zaczęła kształtować swoje zdolności plastyczne odziedziczone po mamie. Jej talent artystyczny w pełni rozkwitł podczas pracy w Domu Malarek w Zalipiu. W swoich obrazach łączy surrealizm z tradycją ludową, sięga po kwiatowe motywy zalipiańskie i zestawia je z bajkowymi wizerunkami kobiet. Obecnie mieszka, pracuje i tworzy we Francji.