Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na Wianki w Pawłowie

Zaproszenie na Wianki w Pawłowie

Zaproszenie na Wianki w Pawłowie
Koło Gospodyń Wiejskich w Pawłowie oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Pawłowie serdecznie zapraszają na niezwykłe święto Wianków nad Wisłą w Pawłowie! Przygotowano mnóstwo atrakcji, które sprawią, że ten dzień będzie pełen radości i niezapomnianych chwil dla całej rodziny.
 
Wydarzenie rozpocznie się od animacji dla dzieci. W programie przewidziano wiele ciekawych aktywności, w tym warsztaty ekologiczne, gdzie najmłodsi dowiedzą się, jak dbać o naszą planetę, oraz fascynujące spotkanie z pszczelarzem, który opowie o tajemnicach życia pszczół.
 
Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Samocic zaprezentuje swoje umiejętności, pokazując, jak młodzi strażacy radzą sobie w różnych sytuacjach ratowniczych. Dzieci będą miały także możliwość spróbowania swoich sił w strażackich zadaniach w specjalnie przygotowanej Strefie Małego Strażaka.
 
Część oficjalna rozpocznie się od powitania gości i przemówień, podczas których przybliżymy historię i tradycje związane z Wiankami nad Wisłą. Następnie będziemy mogli posłuchać koncertu kapeli ludowej Wiślanie, która wprowadzi nas w klimat ludowej muzyki i tańca.
Kulminacyjnym punktem wydarzenia będzie przemarsz nad Wisłę i wspólne puszczanie wianków na wodę – piękna tradycja, która symbolizuje nadzieję i marzenia.
 
Wieczorem odbędzie się zabawa taneczna z zespołem Sweet, która potrwa, aż do późnych godzin nocnych. Będzie to doskonała okazja do tańca i zabawy przy rytmach ulubionej muzyki.
 
Oprócz głównych atrakcji, organizatorzy zapewniają bogatą strefę gastronomiczną, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Piwny ogródek i specjały przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich umilą czas uczestnikom, a strefa chillout będzie idealnym miejscem do odpoczynku.
 
Dla dzieci przygotowano dmuchańce, balony, brokatowe tatuaże, watę cukrową i popcorn. Nie zabraknie również edukacyjnych atrakcji, takich jak dojenie krowy, co pozwoli najmłodszym lepiej zrozumieć życie na wsi.

oprac. KGW Pawłów

Koło Gospodyń Wiejskich w Pawłowie oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Pawłowie serdecznie zapraszają na niezwykłe święto Wianków nad Wisłą w Pawłowie! Przygotowano mnóstwo atrakcji, które sprawią, że ten dzień będzie pełen radości i niezapomnianych chwil dla całej rodziny.   Wydarzenie rozpocznie się od animacji dla dzieci. W programie przewidziano wiele ciekawych aktywności, w tym warsztaty ekologiczne, gdzie najmłodsi dowiedzą się, jak dbać o naszą planetę, oraz fascynujące spotkanie z pszczelarzem, który opowie o tajemnicach życia pszczół.   Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Samocic zaprezentuje swoje umiejętności, pokazując, jak młodzi strażacy radzą sobie w różnych sytuacjach ratowniczych. Dzieci będą miały także możliwość spróbowania swoich sił w strażackich zadaniach w specjalnie przygotowanej Strefie Małego Strażaka.   Część oficjalna rozpocznie się od powitania gości i przemówień, podczas których przybliżymy historię i tradycje związane z Wiankami nad Wisłą. Następnie będziemy mogli posłuchać koncertu kapeli ludowej Wiślanie, która wprowadzi nas w klimat ludowej muzyki i tańca. Kulminacyjnym punktem wydarzenia będzie przemarsz nad Wisłę i wspólne puszczanie wianków na wodę – piękna tradycja, która symbolizuje nadzieję i marzenia.   Wieczorem odbędzie się zabawa taneczna z zespołem Sweet, która potrwa, aż do późnych godzin nocnych. Będzie to doskonała okazja do tańca i zabawy przy rytmach ulubionej muzyki.   Oprócz głównych atrakcji, organizatorzy zapewniają bogatą strefę gastronomiczną, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Piwny ogródek i specjały przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich umilą czas uczestnikom, a strefa chillout będzie idealnym miejscem do odpoczynku.   Dla dzieci przygotowano dmuchańce, balony, brokatowe tatuaże, watę cukrową i popcorn. Nie zabraknie również edukacyjnych atrakcji, takich jak dojenie krowy, co pozwoli najmłodszym lepiej zrozumieć życie na wsi. oprac. KGW Pawłów