Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na Wieczornicę z Szymborską" w Gminnej Bibliotece Publicznej w Oleśnie

Zaproszenie na Wieczornicę z Szymborską" w Gminnej Bibliotece Publicznej w Oleśnie

Zaproszenie na Wieczornicę z Szymborską

Wójt Gminy Olesno i Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie serdecznie zapraszają na spotkanie literackie pod nazwą „Wieczornica z Szymborską”, które odbędzie się 14 listopada 2023 roku o godzinie 17:00 w siedzibie biblioteki.

Program:

  • „Wisława Szymborska: poetka inna niż wszyscy” – spotkanie autorskie z Waldemarem Smaszczem – historykiem literatury, krytykiem, eseistą, tłumaczem.
  • Oprawa artystyczna: Joanna Łos, Milena Łos, Joanna Piątek, Wojciech Węgiel
  • Spotkanie w kawiarence literackiej

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek Waldemara Smaszcza.

Wstęp wolny.

Organizatorzy proszę o potwierdzenie przybycia do 12.11.2023 r.
tel. 14 687 00 87, e-mail: biblioteka@gbpolesno.pl

źródło: GBP w Oleśnie

Wójt Gminy Olesno i Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie serdecznie zapraszają na spotkanie literackie pod nazwą „Wieczornica z Szymborską”, które odbędzie się 14 listopada 2023 roku o godzinie 17:00 w siedzibie biblioteki. Program: „Wisława Szymborska: poetka inna niż wszyscy” – spotkanie autorskie z Waldemarem Smaszczem – historykiem literatury, krytykiem, eseistą, tłumaczem. Oprawa artystyczna: Joanna Łos, Milena Łos, Joanna Piątek, Wojciech Węgiel Spotkanie w kawiarence literackiej Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek Waldemara Smaszcza. Wstęp wolny. Organizatorzy proszę o potwierdzenie przybycia do 12.11.2023 r.tel. 14 687 00 87, e-mail: biblioteka@gbpolesno.pl źródło: GBP w Oleśnie