Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na Wielkanocny Kiermasz WTZ w Kupieninie

Zaproszenie na Wielkanocny Kiermasz WTZ w Kupieninie

Zaproszenie na Wielkanocny Kiermasz WTZ w Kupieninie
Serdecznie zapraszamy na Wielkanocny Kiermasz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kupieninie, który odbędzie się w piątek 31 marca 2023 r. w godz. 9:00-12:00 w holu głównym Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.
 
Podopieczni tej placówki wraz z opiekunami będą prezentować rozmaite rękodzieło, wykonane różnymi technikami podczas zajęć terapeutycznych.
 
Będzie można zakupić m.in. stroiki, wianki i ozdoby świąteczne, palmy, świece sojowe, mydła glicerynowe, frotki do włosów, torby na zakupy, fartuszki kuchenne i wiele innych.
 
Serdecznie zapraszamy na Wielkanocny Kiermasz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kupieninie, który odbędzie się w piątek 31 marca 2023 r. w godz. 9:00-12:00 w holu głównym Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.   Podopieczni tej placówki wraz z opiekunami będą prezentować rozmaite rękodzieło, wykonane różnymi technikami podczas zajęć terapeutycznych.   Będzie można zakupić m.in. stroiki, wianki i ozdoby świąteczne, palmy, świece sojowe, mydła glicerynowe, frotki do włosów, torby na zakupy, fartuszki kuchenne i wiele innych.